SUPER GRAND SLAM ALTRAD RODISOLA

Organizado por Maximum Padel Tour

Global Padel Sports

Fecha: 02/11/2019 a 10/11/2019

cartell_maximum_global-min (2).jpg (797 KB)



 

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

 1 MASC DST2.jpg (747 KB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

2 MASC DST.jpg (1.84 MB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

3 MASC DST.jpg (1.84 MB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

4 MASC DST.jpg (3.13 MB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

5 MASC DST.jpg (1.80 MB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

1 FEM DST.jpg (734 KB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

2_A FEM DST.jpg (748 KB)

2_B FEM DS.jpg (642 KB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

3 FEM DST.jpg (1.84 MB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

4 FEM DST.jpg (753 KB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

5_A FEM DST.jpg (738 KB)

5_B FEM DST.jpg (747 KB)

CONSO 3 FEM DST.jpg (1.22 MB)

CONSO 2 MASC DST.jpg (1.22 MB)

CONSO 3 MASC DST.jpg (1.22 MB)

CONSO 4 MASC DST.jpg (1.83 MB)

CONSO 5 MASC DST.jpg (1.22 MB)

Jugador 1 Jugador 2 Categoría
240 RAUL HERNANDEZ LOZANO - Tennis Tarragona Xavi Pueyo Garrofe - Golf Costa Daurada 1ª Masculina
37 Daniel Guallart Aoiz - CUB Julian Dorado Martinez - CUB 1ª Masculina
138 Fernando Troyano - Riudoms Jorge Ortiz - Riudoms 1ª Masculina
151 ALBERT OLIVE - MESK PADEL ANTON ROZAS - PADEL COLORS 1ª Masculina
22 Carlos Trigo Ansola - Global Padel Ruben Puertas - Global Padel 1ª Masculina
185 Albert Garcia Costa - Reus Ploms Julià Giné Elies - TPI 1ª Masculina
125 Rebeca Martín Fernández - Tpi Meritxell Torres Cabeza - Pádel Reus 1ª Masculina
115 Pere Rodríguez - Monterols Xavier Roca Pallejà - Monterols 1ª Masculina
85 Jordi Vives Vallverdu - Tennis Monterols Roger Mir Balcells - Tennis Barcelona 1ª Masculina
83 Carlos Belles - Tarragona Jordi Vazquez - Tortosa 1ª Masculina
215 Monica Arasa Fontova - Padel Indoor Valls Monica Guerra - CTV/PIV 1ª Masculina
225 Mauro Iriarte - Tenis Tarragona Alex Valeriano - Tenis Tarragona 1ª Masculina
88 Unai Miras Pontil - TPI Gerard Montserrat - Global Padel 1ª Masculina
139 Mikel Rams Domenech - Libre Enrique Espinal Gil - Global Padel 2ª Masculina
147 Enric Reche - Cub Sports Ramon Castellvi Jaumejoan - Cub Sports 2ª Masculina
99 Adri Villafranca - Padel Cambrils Toni Bernabe - 660350425 2ª Masculina
70 Sergio Arenas Cuadrado - Global Padel Sports Matías Bahamonde - Meskpadel 2ª Masculina
101 Fabian Falandt - Global Padel Gerard Ramon - Global Padel 2ª Masculina
128 Alejandro Fernández Cabezas - Global Padel Joseba Iparraguirre Euba - Global Padel 2ª Masculina
51 Alex Martinez Crespo - Salou H20 Joan Montalà Arribas - Reus Deportiu 2ª Masculina
127 Jordi Marti Sole - Monterols Marc Freixes Sole - Monterols 2ª Masculina
87 Luis Bermúdez Madrid - TPI David Almansa Soler - TPI 2ª Masculina
126 Ignasi Ortoneda - Padel Cambrils Toni Garcia-ramos Labata - Meskpadel 2ª Masculina
79 Miguel Anguiano - Global Padel Alex Ramos - Global Padel 2ª Masculina
62 Javier Martínez Preciado - Club Tenis Salou H2O Joan Francesc Garcia Fontgibell - Tot Padel 2ª Masculina
103 Iván Miras Del Pozo - Global Padel Jordi Pérez Naranjo - Global Padel 2ª Masculina
102 Carles Torres - Cub Joan Bargalló - Padel Cambrils 2ª Masculina
155 JOSE ANTONIO LOPEZ MARTINEZ - Padel Reus Toni Coello Segura - Independent 2ª Masculina
157 Martin Charquero - Global Miguel Muste - Global 2ª Masculina
164 MARIA LOURDES BERBEL GARCIA - TENIS REUS MONTEROLS ELENA MARTINEZ DE LA TORRE ORRIOLS - TOT PADEL 2ª Masculina
184 Ramon Ibañez Sabate - TPI Carlo Pobo Peris - TPI 2ª Masculina
24 Arnau Bosch Aguilar - Autonom Marcel Bosch Aguilar - Autonom 2ª Masculina
211 Sergio Valverde - Independiente José Luis Gálea - Independiente 2ª Masculina
212 PACO VILLAR TORRES - MASK PADEL RAFAEL RAMOS TELLO - PIV 2ª Masculina
176 Guillermo Vives Ricoma - CTT Joan Pujals Marine - - 2ª Masculina
228 TONI OLMOS - . EDU GONZALEZ - H2O 2ª Masculina
197 Alfons Masero - Tennis Tarragona Dani Padró - Pàdel & Tennis Puigpelat 2ª Masculina
239 Alexander Blanco Nuñez - Tpi Victor Martínez - Tpi 2ª Masculina
238 Xavier Roberto Duran - H2o Salou Cesar Gil Sola - H2o Salou 2ª Masculina
174 Xavier Ezquerra Pintado - Global Padel Oscar Chavez Diaz - Global Padel 2ª Masculina
244 Alex Abello - CTT Gerard Sarlé - CTT 2ª Masculina
153 RAFEL BOZO VILADOMAT - TDB XAVI MERCADÉ ORRIOLS - TDB 3ª Masculina
209 Roberto Usieto Luppens - Global Marc Pujol Miret - Global 3ª Masculina
232 David Grandioso Labrador - Reus Deportivo Jose Luis Adan - Reus Plons 3ª Masculina
201 Josep Gras Civit - CPTRiudoms Pau Almarcha Martínez - CPTRiudoms 3ª Masculina
110 Marc Pavon - Padelcolors Oacar Gilabert - Padelcolora 3ª Masculina
198 Sergi Martin Borràs - MesKpadel Hector Labrador Embid - Anonimo 3ª Masculina
223 Aleix Matamoros Sangenis - Mar Cambrils Francesc Sanchez Torregrosa - Mar Cambrils 3ª Masculina
117 Adrian Garcia Titos - Global Padel Albert Frutos Garcia - Global Padel 3ª Masculina
175 Jordi Dieguez Quesada - Cub Sport Centre Luis Valades Gracia - Cub Sport Centre 3ª Masculina
166 Xavier Ruiz Cabré - UD Riudecols Fran Reche Urban - UD Riudecols 3ª Masculina
168 Pau Pellicer Mendoza - Padelnou Joan Vivanco Nolla - Padelnou 3ª Masculina
149 Adria Capafons Garcia - Padel Cambrils Javier Fernández Ayuso - Cub 3ª Masculina
146 Guillermo Duman - Cub Emmanuel Cruz Lagunas - Cub 3ª Masculina
143 Fabian Crespo Blanco - Global Padel Andrés Lopez Alvarez - Ninguno 3ª Masculina
172 Manuel Romero - Tenis Salou H2O Juanfran Márquez - Meskpadel 3ª Masculina
137 Xavi Sardà - Indoor Torredembarra Manel Pereira - Indoor Torredembarra 3ª Masculina
134 Daniel Jerez Roman - Padel Nou David Fernandez Cruz - Padel Nou 3ª Masculina
179 Daniel Carreras - Mesk Padel Cristian Lopez - Mesk Padel 3ª Masculina
183 Delio Castillo Roman - Tdb Joan Casas Torras - Tdb 3ª Masculina
188 Alex Sanchez Lopez - Padel Indoor Torredembarra Adrià Rebollo Font - Club Tennis Barà 3ª Masculina
119 José Maria Delfa - C.D Vallmoll Jonatan Manotas - C.D Vallmoll 3ª Masculina
23 MARC UTCHES - CTR Monterols MARIO UTCHES - NASTIC DE TARRAGONA 3ª Masculina
32 David Bernabeu Souyri - Padelnou Alberto Baz Navas - Padelnou 3ª Masculina
26 Josep Maria Sarsal Gonzalez - Tennis Salou H2O Carles Parés Domingo - Meskpadel 3ª Masculina
4 Victor Sanchez Fallada - Global Padel Luis Ulldemolins - Global Padel 3ª Masculina
43 David Carrillo - Meskpadel Jesus Carnero Cifuentes - Cub 3ª Masculina
63 DAVID BATALLA - GLOBAL PADEL DAVID BATALLA JR - GLOBAL PADEL 3ª Masculina
72 José Miguel Suárez Moscosio - Cub Sports Centre Alan Laguna Alonso - Set Cambrils 3ª Masculina
2 Salvador Martinez Soriano - Club Natació Reus Ploms Cristian López Revuelta - Global Padel 3ª Masculina
118 Jordi Cabral - Meskpadel Gerard Gual - Meskpadel 4ª Masculina
141 Marcos Antolinos - PIV Joan Castella Velasco - PIV 4ª Masculina
18 Agustin Torelli - Reus Ploms Ramon Marquez - Reus Ploms 4ª Masculina
60 José Miguel Jiménez Pinar - Tenis Salou H2O Santi Jiménez Pinar - CTT 4ª Masculina
114 Ivan Jordi Paños - Independent Víctor Lopez Rubii - Padel Cambrils 4ª Masculina
207 Alexis Villanueva Maldonado - Tpi Vicenç Puig - Meskpadel 4ª Masculina
61 Fidel Arache - Independent Albert Vives Cusido - Independent 4ª Masculina
56 Juan Manuel Mansilla Moyano - Tennis Salou H2O Txema Sanz - Tennis Salou H2O 4ª Masculina
203 Lolo García Caballero - Global Pádel Manel Corral Trillo - Global Pádel 4ª Masculina
122 Raül Santó Llort - CTV Jesus Bregante Marin - CTV 4ª Masculina
135 Pere Sanabra Moya - Tpi DAVID CHAFINO - Tpi 4ª Masculina
48 Mario Rico Porqueras - Altrad Rodisola ALVARO Rico Porqueras - MESK PADEL 4ª Masculina
17 Carlos Cid Barberà - TPI Angel Rodriguez Fonoll - TPI 4ª Masculina
132 Joan San Miguel Astarriaga - Tpi Alex Caballero Calle - Meskpadel 4ª Masculina
46 Jordi Vazquez - Padel X 4 Marc Felip - Padel X 4 4ª Masculina
130 Abraham Gil Valencia - Club Deportivo Vallmoll Eder Gil Martin - Club Padel Puigpelat 4ª Masculina
199 Jose Maria Orti Iglesias - Padel X4 Antonio Requena Casado - Padel X4 4ª Masculina
200 Josep Maria Barroso - Tot Padel Dídac Barroso - Tennis Monterols 4ª Masculina
186 JORDI RODRIGUEZ - Altrad Rodisola SERGI ABELLO - CTR Monterols 4ª Masculina
53 Marcelino Gómez Gómez - Global Padel Luis Miguel Lamuela Polo - Global Padel 4ª Masculina
54 Toni Caballero - Tot Padel Xavier Juste - Tot Padel 4ª Masculina
108 Albert Torrents Fernández - No Rafael Rovira Aguera - No 4ª Masculina
42 Jesus Ferron Martinez - MésK Padel Raúl Aragon Martín - MésK Padel 4ª Masculina
180 Oscar Domingo - Mesk Pàdel Juan Manuel Sola - Mesk Pàdel 4ª Masculina
169 Xavier De Sivatte Adroer - PadelReus Joan Conde Fuguet - PadelReus 4ª Masculina
237 Eduardo Espinosa Garcia - Viding Robert Masdeu - Viding 4ª Masculina
68 Marcelo Turco - MARCAMBRILS Roberto Sangasis - MARCAMBRILS 4ª Masculina
44 Cristian Torres Cebrián - Meskpadel Albert Durá Estrade - Meskpadel 4ª Masculina
71 Prudenci López Galán - Reus Deportiu Dani Lago - PIV 4ª Masculina
167 Toni Navarrete - Mesk Dani Romera Ramirez - Padel Cambrils 4ª Masculina
161 Xavier Canturri Piñol - TPI Gabriel Ruiz Fernandez - TPI 4ª Masculina
77 Sebastia Pujal - Cub Goyo Alberto - Cub 4ª Masculina
76 Crisrian Gil Arteaga - Mkp Sergio Fernandez Capdevila - Mkp 4ª Masculina
242 Gerard Marco Riba - Set De Padel Falset Adrià Anguera Casut - Set De Padel Falset 4ª Masculina
163 Roberto Arias Asenjo - Cub Cambrils Guillermo Párbole Gómez - Cub Cambrils 4ª Masculina
148 Enrique Jimenez Cordero - MesK Padel Manel Bonnin - MesK Padel 4ª Masculina
38 Aitor Ujaque - Meskpadel Abel Yébenes - Reus Monterols 4ª Masculina
178 Oriol Roig Alastruey - Club Eurosport Marc Nin Pagés - Club Eurosport 4ª Masculina
217 Ismael Romera Tejero - Salou H2o Moises Corrales Yerga - - 4ª Masculina
97 Jose Luís Molina Bernal - Tennis Salou H2O Jose Moreno - Tennis Salou H2O 4ª Masculina
28 Ernesto Lázaro López - Tennis Salou H2O Julio Mestre Flores - Tennis Salou H2O 4ª Masculina
100 Gabi Morell Gimenez - Ninguno Marc Pamies Choren - Padel Indor 4ª Masculina
39 Miguel Angel Camuesco Andres - PADEL9 Francisco Juarez Canton - Padel9 4ª Masculina
64 Gerard Virgili - Meskpadel Jose Lozano - Meskpadel 4ever 4ª Masculina
144 Victor Reinoso Labrador - Tot Padel Diego Berbel Carrillo - Tot Padel 5ª Masculina
30 David Sánchez Pineda - Global Juan Ramón Montes - Global 5ª Masculina
84 Carlos Guerrero - Altrad Vicente Contreras - Altrad 5ª Masculina
173 Diego Estirado Garcia - Mes K Padel Pep Garcia Benavente - Mes K Padel 5ª Masculina
170 ALBERT CANO - REIAL CLUB NAUTIC DE TARRAGONA NIL GUITART - TOT PADEL 5ª Masculina
140 Hugo Núñez De Prado - Royal José Artacho - Royal 5ª Masculina
136 Daniel Valverde - Global Miguel Fernández - Global 5ª Masculina
94 Jordi Gonzalez - Hapkido Vilaseca Será Martínez - Hapkido Vilaseca 5ª Masculina
8 Alvaro Carcelle - Tot Padel Oriol Carcelle - Tot Padel 5ª Masculina
7 Nil Rodríguez - Padel Cambrils Marc Marco - Padel Cambrils 5ª Masculina
90 CARLOS SALAVERT - ALTRAD RODISOLA MIQUEL BELLA - ALTRAD RODISOLA 5ª Masculina
233 Adrián Ceron - Padelnou Ramón Ceron - Padelnou 5ª Masculina
82 Jose Luis Gonzalez Fernandez - Tot Padel Reus Juan Carlos Montalbo Martinez - Tot Padel Reus 5ª Masculina
80 Josep Concernau Aubia - TTP Valls Chus León Fernández - TTP Valls 5ª Masculina
243 Jordi Vargas - Ninguno Aleix Calba - Ninguno 5ª Masculina
106 Josep Lluis Sancho Samper - Tot Padel Reus Luis Miguel Fraile Martinez - Tot Padel Reus 5ª Masculina
210 David Pérez - - Sergi Claramunt - - 5ª Masculina
111 Daniel Canalda Pujol - Padel Colors Oscar Gilabert Audi - Padel Colors 5ª Masculina
208 Eduard Garcia Grau - Global David Alcolea - Global 5ª Masculina
15 Gabriel Burgueño Gamero - Tarragona Padel Indoor José Manuel Diaz - Tarragona Padel Indoor 5ª Masculina
92 EDUARDO TRINIDAD - ALTRAD RODISOLA DIDAC SERENA - ALTRAD RODISOLA 5ª Masculina
58 Toni Trullols - Reus Deportiu Charlio Marco - Lliure 5ª Masculina
116 Miguel Curto Escardo - Global Oscar Gimenez Sanchez - Global 5ª Masculina
206 David Sánchez Pineda - Global Juan Ramon Montes - Global 5ª Masculina
224 Arantxa Alejandre Montero - PADEL CAMBRILS Raquel Lizarte MARTÍNEZ - PADEL CAMBRILS 1ª Femenina
181 Graciela Ferre De Rouck - CT Tarragona Feli Vázquez Deza - Padel Cambrils 1ª Femenina
121 Blau Domínguez Carrera - Padel Indoor Lleida Mar Figuerola Santiago - Club Tennis Valls 1ª Femenina
158 Laura Guillen Margalef - Global Padel Lucia Rosa Vadillo - Sant Boi Padel 1ª Femenina
177 Eva Hernández Velilla - Tpi Mariam Montijano Perez - Tpi 2ª Femenina
5 Sonia Carmona Diaz - Padel Cambrils Ester Cairr Garcia - Club Tenis Tarragona 2ª Femenina
241 Azucena Sanz - Padelnou Eila Llambrich - Padelnou 2ª Femenina
25 NEKANE DE LA HORMAZA TERREROS - CTT NIKKI BOWEN - CTT 2ª Femenina
11 Merce Ferrater Simon - Global Eva Isern - Ninguno 2ª Femenina
120 Júlia Garrido - CUB Sports Centre Laura Pallares - CUB Sports Centre 2ª Femenina
145 Michelle Morales Moreno - Padel Cambrils Cristina Roselló - Padel Cambrils 2ª Femenina
73 Mònica Torrell - Tot Padel Núria Martínez - Cub Sports Center 2ª Femenina
35 Eva Domenech - Tpi Ana Gacen Palau - Pádel Cambrils 2ª Femenina
104 Ana Espartero - Club Tennis Salou Carolina Pellicer - - 2ª Femenina
69 Mònica Torrell Bueso - Tot Padel Núria Martínez - Cub 2ª Femenina
78 Maite Caneda - Tpi Georgina Tarragó - Meskepadel 2ª Femenina
34 Maria Magre - CTT Marta Valls - CTT 2ª Femenina
159 Nuria Castillo - TPI Elsa Adrian - TPI 2ª Femenina
113 Nerea Cañadas - SALOU H2O Sara Badia - PADEL CAMBRILS 2ª Femenina
74 Rocio Castro Jiménez - Plana D'en Berga Amalia Rams Domenech - Piv 2ª Femenina
220 Ana Martínez Mestre - Tpi Gloria Alcaraz Ruiz - Meskpadel 3ª Femenina
219 Marieth Luna Gamboa - Meskpadel Yolanda Gil Romero - Meskepadel 3ª Femenina
47 Aina Invernon Invernon - Plana D'en Berga Aroa Gertrudix Prieto - CPTRiudoms 3ª Femenina
218 CRISTINA BARBERA ARGILAGA - CLUB TENIS TARRAGONA MARIA LUISA CABRERA TORRES - CLUB TENIS TARRAGONA 3ª Femenina
189 Olga Ramos - CTT Montse Robles Padilla - CTT 3ª Femenina
52 Maria Álvarez Aunòs - Club Tennis Tarragona Raquel Aunòs Gómez - Club Tennis Tarragona 3ª Femenina
9 Toñi Ruiz Ruiz - Tot Padel Raquel Del Rey Ballesta - Tot Padel 3ª Femenina
105 Esther Sagués - MAXIMUM Patricia Martín - MAS PASSAMANER 3ª Femenina
13 Puri Gómez - TPI Cristina Rodríguez - TPI 3ª Femenina
205 Anna Montaner Guergue - Tdb Laia Vallès Capell - Tdb 3ª Femenina
112 Montse Escriba Aguila - Tpi Miriam Medina Moreno - Tpi 3ª Femenina
89 MARY GRANDI - C.N. REUS PLOMS MARIA DUARTE - CPT RIUDONS 3ª Femenina
45 Pastori Martín Carrasco - Tenis & Pádel Puigpelat Raquel Benedicto - Pádel Indoor Valls 3ª Femenina
162 Maria Jose SANCHEZ BAILEN - Global Padel Chari Lora Chacon - TENIS TDB 3ª Femenina
160 Carla Barroso - CTR Monterols Lorena García - CTR Monterols 3ª Femenina
33 Jess Perez - Meskepadel Anna Marta Pareja - Meskepadel 3ª Femenina
86 Lorena Cano Teruel - Padel Cambrils Montse Bretones España - Padel Cambrils 3ª Femenina
27 Sandra Masip Blanch - TOT PADEL Yolanda Rabassa Navais - TOT PADEL 3ª Femenina
152 CRISTINA BARBERA ARGILAGA - CLUB TENIS TARRAGONA MARIA LUISA CABRERA TORRES - CLUB TENIS TARRAGONA 3ª Femenina
67 Ana Zapico Granda - CLUB DE TENIS H2O Maria Muñiz - Club Padel Cambrils 3ª Femenina
95 Aida Font Ferré - CN REUS PLOMS Patricia Granados Diaz - CN REUS PLOMS 3ª Femenina
96 ANALIA BURGUEÑO - R Deportiu Raquel Martinez - Padel Cambrils 3ª Femenina
65 Elena Martinez - Global Padel Esther Olmo García - Global Padel 3ª Femenina
21 Marta García Pueyo - CUB Marisol Estévez Jiménez - CUB 3ª Femenina
19 Valeria Luppo Gaset - Padel Cambrils Paola Menceyra Alonso - Tot Padel 3ª Femenina
109 Deni Martín - Club Padel Ascó Katha Dold - Padelnou 3ª Femenina
66 Eli De La Peña - CN PLOMS Gemma Basagaña - Reus Deportiu 4ª Femenina
204 Glòria Calvó Aguirre - Tennis Salou H2O Marina Calvó Aguirre - Tennis Salou H2O 4ª Femenina
150 Paula Cervellera Quesada - Meskpadel Grimanesa Rios - Tarragona Padel Indoor 4ª Femenina
187 Nicole Kalemba - Ninguno Kristel De Landtsheer - Global 4ª Femenina
133 Elisabeth Giraldez Uroz - PadelX4Reus ANA Macià Aragonés - Global 4ª Femenina
154 Anna Claramonte Ortiz - Mesk Padel Espe Velasco - Mesk Padel 4ª Femenina
171 Paola Coiduras Salmeron - Tenis Salou H2O Katy Andrei - Tenis Salou H2o 4ª Femenina
202 Miriam Garcia Domingo - TENNIS H2O Salou Míriam Gomez - Puigpelat 4ª Femenina
221 Judith Vilaro Viladoms - Monterols Angela Perez Vadillo - Monterols 4ª Femenina
156 Fara Camacho - Tennis Salou H2O Roser Morros - Tennis Salou H2O 5ª Femenina
75 Sabela Rey - Piv Raquel Roca - Piv 5ª Femenina
3 Beatriz Marco Miquel - TPI Laia Martin Soler - TPI 5ª Femenina
165 VANESA SERRANO - CN Reus Ploms PAULA MÒDOL - CT Reus Monterols 5ª Femenina
55 Raquel Francès Pérez - Padel Indoor Valls Nora Viudez Corral - Padel Indoor Valls 5ª Femenina
40 M CARMEN BURILLO GARCIA - TPI MATILDE GOMEZ MARIN - TPI 5ª Femenina
29 Ona Basora Lasso - L’Aleixar Padel Club Maria Milan Moreno - L’Aleixar Padel Club 5ª Femenina
227 Meritxell Aixalà Cañellas - Tot Padel Cristina Borrell Noguera - Tot Padel 5ª Femenina
107 Montse Constantí Fernández - Meskpadel Yolanda Martínez Méndez - Meskpadel 5ª Femenina
12 Marina Barea Medina - Global Padel Sports Cristina Campallo Martínez - Global Padel 5ª Femenina
50 Marta Garcia Puig - TPI Maria Almonacid Borràs - TPI 5ª Femenina
129 Raquel Jimenez Cuadro - CNR Reus Ploms Magalie Faissat Nie - CNR Reus Ploms 5ª Femenina
131 Cori Rubio - Tenis Salou H2O Fernanda Boscate - Global Padel 5ª Femenina
222 Marta Baiget Fort - Club Natació Reus Ploms Olga Lopez Tovar - Club Natació Reus Ploms 5ª Femenina
1 Lourdes García Castellano - Meskpadel Miriam Naharro Casadó - Ninguno 5ª Femenina
142 CARINA CASAS MARTOS - Club Padel Tennis Riudoms ÈLIA CIURANA CASAS - Global Padel 5ª Femenina
182 Sonia Garcia Ojeda - Global Raquel Monterde Bau - Global Padel 5ª Femenina
16 Judit Garreta - MeskPadel Monica Fusté - MeskPadel 5ª Femenina
Usamos cookies para ofrecer un servicio mejor. Si sigue navegando, consideramos que acepta su uso. OK | Más información