SUPER GRAND SLAM ALTRAD RODISOLA - MAXIMUM PADEL TOUR

Organizado por Maximum Padel Tour

Golf Costa Daurada Padel & Tennis

Fecha: 14/07/2019 a 21/07/2019

CARTELL_MAXIMUM_PADEL_TOUR_v2-min.jpg (765 KB)



 

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

1a Masc SGS Costa DV.jpg (789 KB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

2a Masc SGS Costa DV.jpg (1.34 MB)

 

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

3a Masc SGS Costa DV.jpg (1.90 MB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

 4a Masc SGS Costa DV.jpg (1.90 MB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

5a Masc SGS Costa DV.jpg (867 KB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

1a Fem SGS Costa DV.jpg (689 KB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

2a Fem SGS Costa DV.jpg (1.30 MB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

3a Fem SGS Costa DV.jpg (1.30 MB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

4a_1 Fem SGS Costa DV.jpg (814 KB)

4a_2 Fem SGS Costa DV.jpg (703 KB)

 

 

 

 

 

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

 5a Fem SGS Costa DV.jpg (854 KB)

  • -TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • -TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • -L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

Conso 2a Masc SGS Costa DV.jpg (621 KB)

  • -TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • -TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • -L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

Conso 3a Masc SGS Costa DV.jpg (1.30 MB)

  • -TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • -TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • -L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

Conso 4a Masc SGS Costa DV.jpg (1.33 MB)

  • -TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • -TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • -L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

Conso 2a Fem SGS Costa DV.jpg (615 KB)

  • -TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • -TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • -L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

Conso 3a Fem SGS Costa DV.jpg (614 KB)

Jugador 1 Jugador 2 Categoría
99 Xavier Pueyo Garrofé - GOLF COSTA DAURADA TARRAGONA SPORTS CENTER Ruben Peña - Tennis Tarragona 1ª Masculina
167 David Gimenez Miranda - Monterols Oscar Neira Benavides - Torredembarra 1ª Masculina
175 GERARD FRANCINO GRAS - Club Tennis Tarragona ALEX CASAS SOLSONA - Meskpadel 1ª Masculina
94 Dani Dalmau - Cub Martin Del Pontigo - Mar Cambrils 1ª Masculina
131 José María Delfa Giralte - TTP Rafael Fernández Coloma - TTP 1ª Masculina
124 Carles Torres Nos - Cub Sports Center Francesc Huguet Parrilla - Monterols 1ª Masculina
157 Arnau Santillana Valles - Tennis Monterols Moises Puig Castilla - Tpi 2ª Masculina
76 Eduardo Sañudo Sánchez - Tenis Tarragona Óscar Muñoz - Global Padel 2ª Masculina
127 Fabian Falandt - Global Padel Martin Charquero - Global Padel 2ª Masculina
149 JAVIER DA ROCHA LOPEZ - CTT LUCAS REGIDOR - CTT 2ª Masculina
148 ANDRES ANDREU NAVAS - No IKER PANGUA DIAZ - No 2ª Masculina
128 Dani Padró - Padel Puigpelat Ferran Galeote - Padel Puigpelat 2ª Masculina
129 Xavi Miró Linares - Global Padel Toni Labata Garcia-Ramos - Meskpadel 2ª Masculina
55 David García Serra - Tpu Carlos Pobo Perris - Tpi 2ª Masculina
144 TONI OLMOS - PADEL REUS EDU GONZALEZ - H2O 2ª Masculina
133 TON BATLLE - CLUB TENIS TARRAGONA JAVIER FERNANDEZ - CLUB TENIS TARRAGONA 2ª Masculina
160 Enric Conca Beltran - Pàdel Puigpelat Pep Martí Serra - Pàdel Puigpelat 2ª Masculina
34 DIEGO VALDEZ - MesK Padel Javier Martinez Preciado - Tennis H2O Salou 2ª Masculina
121 Unai Miras Pontil - TPI Cristian Jensen Sirvent - Independiente 2ª Masculina
98 Alex Abello - CTT Raul Hernandez - CTT 2ª Masculina
176 Victor Alfaro Mateu - Club Tenis Tarragona Xavi Saperas Martin - Puigpelat 2ª Masculina
103 ALVARO MONTIEL - NINGUNO ENZO JENSEN - NUNGUNO 2ª Masculina
114 Manuel Postigo Barranco - Meskpadel Mikel Rams Domenech - Meskpadel 2ª Masculina
168 Alexandre Cuber Corbacho - Club Tennis Tarragona Xavier Carull Velasco - Club Golf Costa Daurada 2ª Masculina
161 PACO VILLAR - MASK PADEL XAVI ROBERTO - Independiente 2ª Masculina
83 Roman Millan - Meskpadel Mario García - Meskpadel 3ª Masculina
67 David Bonjorn Montcusí - Club Tenis Tarragona David Domènech Viver - Club Tenis Tarragona 3ª Masculina
79 Aleix Martí Pellejà - Flix Aran Montaner Adell - Flix 3ª Masculina
100 Ivan Gonzalez Moral - Club Gimnastic Juan Carlos Quijije Sanchez - Torredembarra 3ª Masculina
123 Juanjo García - Cap Gerard Gual - Meskepadel 3ª Masculina
151 Raúl Galán Estal - Club Tennis Tarragona Adrià Ferré Gairal - Club Tennis Tarragona 3ª Masculina
35 Alex Sanchez - Club Tenis Coma-rruga Arnau Llanos Boronat - Padel Indoor Torredembarra 3ª Masculina
120 Ferran Torres Pascual - Costa Daurada Omar Cruz Alvarez - H2o 3ª Masculina
118 ALVARO EXPOSITO RAMIREZ - Padel Y Tenis Puigpelat JORDI EXPOSITO GARCIA - Padel Y Tenis Puigpelat 3ª Masculina
65 Carles Linares - TPI Jordi Cortès Esteban - CT 3ª Masculina
64 Alberto Guerrero Peralta - Ninguno Jorge Calvo Oroz - Nastic 3ª Masculina
171 Martí Díaz Ferré - Tennis Tarragona Jordi Creixell Giné - Tennis Tarragona 3ª Masculina
26 Felix Ariño - CTT Pelayo Rodriguez - CTT 3ª Masculina
23 Manel Pereira - Pàdel Indoor Torredembarra Xavi Sardà - Padel Indoor Torredembarra 3ª Masculina
105 Albert Lecha Mercade - Indoor Torredembarra Jose Tovar González - Indoor Torredembarra 3ª Masculina
159 Francesc Xavier Fochs Caelles - Club Tennis Reus Monterols Adria Fochs Díaz - Club Tennis Reus Monterols 3ª Masculina
22 Carles Parés Domingo - Méskpadel Manel Bonnín - Méskpadel 3ª Masculina
155 Aleix Roig Lluís - Plana D'en Berga Manel Ramírez Rufo - Tot Pàdel 3ª Masculina
173 Carles Linares - TPI Jordi Cortès Esteban - Tennis Tarragona 3ª Masculina
52 Cristian López Revuelta - Reus Ploms Carlos Trigo - Global 3ª Masculina
53 Raúl Salguero Bernal - NO Club Fran López Beiro - MesKpáde 3ª Masculina
184 Ale Mazza - Meskepadel José Agudo - Meskepadel 3ª Masculina
61 Enrique Bernal Alonso - MesKpadel David Blanco Pinel - MesKpadel 3ª Masculina
185 Josep Cobo Lopez - Tot Padel Oriol Castellvi Villar - Tot Padel 3ª Masculina
143 Josep Maria Miquel Abella - Tennis Tdb Jordi Baldrich Gimenez - Tennis Tdb 3ª Masculina
104 MARC MARTINEZ VARELA - PADEL CAMBRILS MARC MARCO BOLAÑOS - PADEL CAMBRILS 4ª Masculina
117 Oscar Domingo - Mesk Pàdel Valentín Rodríguez Núñez - Mesk Pàdel 4ª Masculina
113 RAFAEL LAGARDERA CARIÑANA - TPI TARRAGONA ALEX CABALLERO - TPI TARRAGONA 4ª Masculina
63 Albert Torrents Fernández - Meskpadel Rafael Rovira Aguera - Meskpadel 4ª Masculina
138 José Antonio Caba Aguado - Tpi José Manuel Subías Zarate - Tpi 4ª Masculina
119 Alvaro Rico - MeskPadel Sergi Castaño - MeskPadel 4ª Masculina
137 Albert Cano Carrió - Reial Club Nautic De Tarragona Albert Vidaller Bru - Reial Club Nautic De Tarragona 4ª Masculina
147 Jordi Cabral - PIV Jesus Taboada - Meskpadel 4ª Masculina
154 Alan Morato Gomis - RCN Adrià Gil - RCN 4ª Masculina
126 Joan Escoda Ferre - Monterols Kilian Escoda Torres - Global 4ª Masculina
158 Roberto Rambla Barcelo - PadelCambrils Frederic Cardenoso Talavera - PadelCambrils 4ª Masculina
172 CARLOS HOMEDES BEL - Senia Tennis Club IU CALLARISA QUEROL - SENIA TENNIS CLUB 4ª Masculina
164 Jesus Bregante Marin - CLUB TENIS VALLS Daniel Montserrat Carbonell - CLUB TENIS VALLS 4ª Masculina
170 Ander Basterretxea Aranguren - Global Miguel Curto Escardo - Global 4ª Masculina
122 Àlex Sanromà - PIV Ivan Valeriano Trilla - CTT 4ª Masculina
39 Cristian Torres Cebrian - Meskpadel Albert Durà Estradé - Meskpadel 4ª Masculina
80 Jordi Rodríguez - CTR Monterols Litus Diaz - CTR Monterols 4ª Masculina
86 Gabriel Sabater Brotons - Meskpadel Luis OrtinPina - Meskpadel 4ª Masculina
77 Pere Martínez Godino - Costa Daurada Joel López - Costa Daurada 4ª Masculina
89 Enric Conca Ortuño - Altrad Rodisola Mario Rico Porqueras - Altrad Rodisola 4ª Masculina
7 Angel Rodriguez Fonoll - Tarragona Padel Indoor (TPI) Carlos Cid Barbera - Tarragona Padel Indoor 4ª Masculina
69 Joan Tovar Aloguin - Viding StJordi Jordi Exposito Faba - Viding StJordi 4ª Masculina
42 Marc Felip Vives - Cap Jordi Vazquez Cotano - Cap 4ª Masculina
40 Esteban Martínez Rosa - Meskpadel José Maria Figuerola - Meskpadel 4ª Masculina
68 Marc Utches Sánchez - CT MONTEROLS Víctor Sánchez Fallada - CT MONTEROLS 4ª Masculina
3 Juan Manuel Mansilla Moyano - Tennis Salou H2O José María Sans - Tennis Salou H2O 4ª Masculina
46 Javier Robles - TPI Tarragona Salvador Reina - TPI Tarragona 4ª Masculina
43 PERE SANABRA MOYA - MAS PASSAMANER RICARDO PULIDO MELLADO - MAS PASSAMANER 4ª Masculina
62 Abel Yebenes Llaurado - Monterols Carlos Marco Llorens - Monterols 4ª Masculina
66 Victor Reinoso Labrador - Total Padel José Luis Gonzalez - Total Padel 4ª Masculina
132 Adrian Fernandez Rodenas - Maspassamaner Daniel Mantecas - Maspassamaner 5ª Masculina
13 Vicente Contreras Blanco - Hapkido Vilaseca Carlos Guerrero Jordan - Altrad 5ª Masculina
28 Marc Olsina Bayona - Cub Quim Rojas Rodriguez - No Tiene 5ª Masculina
177 Aleix Calba - Ninguno Jordi Gomez - Ninguno 5ª Masculina
30 Hugo .nuñez Del Prado - Ninguno Jose Fernandez Artacho - Ninguno 5ª Masculina
32 Serafín Martinez - Altrad Otto Zuñiga - Altrad 5ª Masculina
112 ALVARO CARCELLE MARTINEZ - TOT PADEL ORIOL CARCELLE - TOT PADEL 5ª Masculina
93 Saúl Arián Perarnau Zamora - Independent Carles Perarnau Capdevila - Independent 5ª Masculina
4 Jordi Guitart Navarro - Tot Padel Nil Guitart Soler - Independiente 5ª Masculina
186 Francisco Lafuente Bartra - Tenis Tarragona Pedro Sevilla - Tenis Tarragona 5ª Masculina
24 EDUARDO TRINIDAD - ALTRAD RODISOLA CARLOS SALAVERT - ALTRAD RODISOLA 5ª Masculina
84 Maria Freixas Sole - Monterols Paula Font Güell - Vilassar De Dalt 1ª Femenina
146 Anna Martínez Franch - Meskpadel Alba Martínez Franch - Meskpadel 1ª Femenina
153 Claudia Jensen - Sunset Padel Alba Salvado - TPI 1ª Femenina
182 Sara Fuentes Brun - No Tengo Irene García - No Tengo 1ª Femenina
130 Ainara Pozuelo Dominguez - Tennis Tarragona Carlota Garcia Martin-Consuegra - Tennis Tarragona 1ª Femenina
38 Raquel Benedicto Melero - PIV María Rpsa Benedicto Garcia - PIV 2ª Femenina
25 Nekane De La Hormaza Terreros - CT TARRAGONA Laura Foix Figuerola - CT TARRAGONA 2ª Femenina
50 Ana García Martos - Nastic Gina Sendrà Alasà - Nastic 2ª Femenina
139 VICTORIA COLOME ALFAGEME - Club Tennis Tarragona Beatriz Martínez - Club Tennis Tarragona 2ª Femenina
156 SONIA MUDARRA MORENO - CTT CONCHI LOPEZ MARTINEZ - CTT 2ª Femenina
107 Rocio Castro Jiménez - Plana D'en Berga Sandra Farré Mas - Plana D'en Berga 2ª Femenina
109 Eva Domenech - Pádel Cambrils Tere Joan - ?lobal 2ª Femenina
165 M. Dolors Cabestany - PADEL MAS PASSAMANER Mónica Arasa - PADEL INDOOR VALLS 2ª Femenina
74 Sandra Ausiro Desii - Golf Costa Daurada Sara Palacios - Golf Costa Daurada 2ª Femenina
90 Maite Caneda - Tpi Rosa Mª Valera - Tpi 2ª Femenina
56 Maria Magre Sanchez - Tennis Tarragona Marta Valls March - Tennis Tarragona 2ª Femenina
45 Núria Roma - Set Cambrils (ara Pàdel Cambrils) Patricia Ruiz - Pàdel Cambrils 3ª Femenina
108 Olga Ramos Gonzalez - Rodisola Sebi Valverde - Rodisola 3ª Femenina
150 Aida Font Ferré - CN REUS PLOMS Patricia Granados Diaz - CN REUS PLOMS 3ª Femenina
106 Jess Pérez Lopez - MeskPadel Anna Pareja - MeskPadel 3ª Femenina
152 MARIA JOSE SANCHEZ BAILEN - TENIS TDB PATRICIA MARTINEZ - PIC CUBELLES 3ª Femenina
115 Rakel Romero Barrero - Club Sports Tennis Y Padel Cunit Sandra Lucas Gallardo - Club Sports Tennis Y Padel Cunit 3ª Femenina
85 ESTHER SALLA LLAMBRICH - CLUB TENIS TARRAGONA MARIA MAYENCO DE LA TORRE - CLUB MESKPADEL TARRAGONA 3ª Femenina
82 Rocio Cidoncha Merino - Club Meskpadel Judit Trave Miret - Club PIV 3ª Femenina
73 Lola Rocasolano - MONTECANAL Mapi Maestro - Pádel Zaragoza 3ª Femenina
125 Elena Viudez - Pàdel & Tennis Puigpelat Sònia Vives - Pàdel & Tennis Puigpelat 3ª Femenina
134 Mariam Montijano Perez - Tpi Eva Hernández Velilla - Tpu 3ª Femenina
21 Ester Ramos Sanz - Golf Costa Daurada Cristina Miret Casals - Golf Costa Daurada 3ª Femenina
54 Susana Jiménez Pozo - Club Sports Tennis Cunit Laura Ordóñez Hidalgo - Club Sports Tennis Cunit 3ª Femenina
96 Diana FAÚNDEZ - Catllar Sara Navarro - Viding 3ª Femenina
174 Iria Fontan - Cap Isabel Martin-consuegra - T Tarragona 4ª Femenina
162 JUDIT OLLÉ ARROLA - TENIS TARRAGONA YOLANDA SUAREZ LOZANO - TENIS TARRAGONA 4ª Femenina
33 Fina Navarro Santiago - Padel Indoor Torredembarra Tura Ricart Mogollon - Padel Indoor Torredembarra 4ª Femenina
166 Toñi Ruiz Ruiz - Tot Padel Sonia Mestre Bartra - Tot Padel 4ª Femenina
102 Teresa Anguera Roig - MésKPàdel Sílvia Pons Torrents - MésKPàdel 4ª Femenina
95 Marga Martinez Parra - MesKPadel Tarragona Pili De La Cruz Vazquez - MesKPadel Tarragona 4ª Femenina
88 Aitzane Sanchez Gilabert - Qx2 Laia Griera Martí - Padel Cambrils 4ª Femenina
81 Maribel González Flecha - Tot Padel Alba López Blesa - Tot Padel 4ª Femenina
75 Meritxell Gibert - MésK Pàdel Judit Fontanillas Blavi - MésK Pàdel 4ª Femenina
97 Natalia Calle Allué - Golf Costa Daurada Laura Valverde Busqué - Golf Costa Daurada 4ª Femenina
135 Laura Cano Carrió - Reial Club Nautic De Tarragona María Nolla Igeño - Set Cambrils 4ª Femenina
2 Roser Morros - —- Esther Sagues - — 4ª Femenina
110 Sabina Van Haaften - Padel Vendrell Tere Auque - Golf Costadaurada 4ª Femenina
51 Marina Giner Mena - MesKPàdel Alba Fernández Castillo - MesKPàdel 4ª Femenina
27 Pilar Rojo Jurado - TPI Grimanesa Rios - TPI 5ª Femenina
142 Aurea Martin - Indoor Torredembarra Marta Prats Aguilo - Indoor Torredembarra 5ª Femenina
70 LOURDES GARCIA CASTELLANO - MESKPADEL ANNA BALLESTER I SUCARRATS - MESKPADEL 5ª Femenina