OPEN CHALLENGUER HEAD

Organizado por Maximum Padel Tour

PADEL X4 REUS

Fecha: 06/10/2019 a 13/10/2019

maximum_padel_tour_x4-min.jpg (849 KB)




  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

1 MASC ds2.jpg (799 KB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

2 MASC_A DS2.jpg (794 KB)

2 MASC_B DS2.jpg (682 KB)

 

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

3 MASC DS2.jpg (3.24 MB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

 4 MASC DS2.jpg (1.86 MB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

1 FEM ds2.jpg (646 KB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

 2 FEM ds2.jpg (808 KB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

 3 FEM_A ds2.jpg (795 KB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

 3 FEM_B ds2.jpg (802 KB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

4 FEM_A ds2.jpg (805 KB)

4 FEM_B ds2.jpg (687 KB)

 

Conso 3 MASC DS2.jpg (1.86 MB)

Conso 4 MASC DS2.jpg (1.28 MB)

Jugador 1 Jugador 2 Categoría
141 Senen Vázquez Deza - Padelx4 Reus Javier Charquero - Padelx4 Reus 1ª Masculina
111 Cèsar Gil - Tennis Salou H2O Xavi Roberto - Tennis Salou H2O 1ª Masculina
105 Fernando Troyano - CPT Riudoms Marçal Mas - CPT Riudoms 1ª Masculina
152 JORDI PEREZ - .. PEPE FREIXAS - .. 1ª Masculina
86 Carlos Trigo Ansola - Global Padel Pau Perez - Global Padel Sport 1ª Masculina
155 ALBERT OLIVE - .. XAVIER CEBRIAN - .. 1ª Masculina
94 Jordi Marti Sole - Monterols Oscar Borras Vilella - Alforja 1ª Masculina
78 Jorge Ortiz - Cub Oscar Moski - Cub 1ª Masculina
97 Xavi Mateo - Independent Tarragona Miguel Angel Ferre - Independient Tarragona 2ª Masculina
45 Aleix Marti Pelleja - FLIX Alvar Bea Jodar - FLIX 2ª Masculina
116 Txema Sans - Tenis Salou Eric Mata - Tenis Salou 2ª Masculina
124 Daniel Muñoz Sanchez - Riudoms Iker Pangua Diaz - Tpi 2ª Masculina
93 DIEGO VALDEZ - MesK Padel Ivan Bitos - MesK Padel 2ª Masculina
120 Mauro Lafuente Lopez De La Torre - Padel Victor Ruiz Toro - Padel 2ª Masculina
117 Enrique Jimenez Cordero - MesK Padel Paco Villar Torres - MesK Padel 2ª Masculina
135 Pablo Leguizamon Rodriguez - Padel Cambrils Victor Lopez Rubio - Padel Cambrils 2ª Masculina
28 Francesc Xavier Roca Palleja - Tennis Reus Monterols Raul Pereyra - Padel Cambrils 2ª Masculina
37 Ignasi Ortoneda - Padel Cambrils Josep Pujol - Padel Cambrils 2ª Masculina
72 Gerard Marco Riba - Set De Padel Falset Adrià Anguera Casut - Set De Padel Falset 3ª Masculina
104 Jonatan Manota Martinez - Meskpadel Abraham Gil Valencia - Meskpadel 3ª Masculina
69 Aitor Ujaque - Meske Padel Albel Yébenes - Club Tenis Monterols 3ª Masculina
148 Ruben Prieto Muñoz - Papel Reus Miguel Ángel Gil Fuentes - TPI 3ª Masculina
29 Javier Milan Gonzalez - Monterols Jaume Porqueras González - Monterols 3ª Masculina
64 José Antonio Garcia Martínez - Pádel Reus Xavier Juste Olesti - Tot Pádel 3ª Masculina
63 Alexander Blanco Núñez - Tpi Jesús Ignacio Ferron Martinez - Tpi 3ª Masculina
115 Joan San Miguel Astarriaga - Tpi Edson William Montes - Meskpadel 3ª Masculina
153 Carles Miró Linares - TPI Jordi Cortès Esteban - Tennis Tarragona 3ª Masculina
98 Javier Robles - TPI Sergio Moyano - TPI 3ª Masculina
154 Álex Sánchez López - Indoor Torredembarra Manel Pereira - Indoor Torredembarra 3ª Masculina
87 Daniel Rodríguez Gonzalvo - Padel X4 Reus Juan Miguel Escalante Charlez - Padel X4 Reus 3ª Masculina
92 Jesús Taboada Santalla - Meskpadel Andros Diez Perales - Meskpadel 3ª Masculina
83 Raul Martinez Duran - X4 Fidel Arache Mercedes - X4 3ª Masculina
82 Oscar Ayora Molina - CN Reus Ploms David Grandioso - Ningun 3ª Masculina
80 Paco Pastor Espejo - CUB Eloi Mas Matamoros - CUB 3ª Masculina
139 Ismael Romera Tejero - X4 Moises Corrales Yerga - X4 3ª Masculina
22 José Antonio Godia Millan - Estival Albert Durá Esteadé - Meskpadel 3ª Masculina
95 Fran Lopez - MesKpadel Sergi Martin - MesKpadel 3ª Masculina
47 Antonio Requena Casado - X4 REUS Marc Utches Sánchez - CT REUS MONTEROLS 3ª Masculina
60 Toni Robles - Meskpadel Cristian Torres Cebrian - Meskpadel 3ª Masculina
129 Valen Raya - X4 Sergi Sanz - X4 3ª Masculina
38 Daniel Cárdenas Estrada - EuroSport Matias Scorza Rojas - Padel Indoor Reus 3ª Masculina
48 Dylan Williams - Tarragona Padel Indoor Alex López Soro - Tarragona Padel Indoor 3ª Masculina
142 Daniel Guallart Aoiz - CUB Sergi Amoros - NO 3ª Masculina
81 Agusti Pamies I Ricart - Monterols Jordi Rodriguez I Jimenez - Monterols 3ª Masculina
53 Salvador Martinez Soriano - Club Natació Reus Ploms José Luis Adán Real - Club Natació Reus Ploms 3ª Masculina
140 Joan Corts Punzano - Tot Padel Jordi Mir Baucells - C. T. Tarragona 3ª Masculina
39 FABIAN CRESPO BLANCO - GLOBAL PADEL CRISTIAN LOPEZ - NINGUNO 3ª Masculina
51 Dani Ramirez - Club Padel Cambrils Pol Moles - Padel Cambrils 3ª Masculina
34 Alejandro Fernández Cabezas - Global Padel Joseba Iparraguirre Euba - Global Padel 3ª Masculina
58 Joel Maurice Curtis - Mar Cambrils Aleix Matamoros Sangenís - Mar Cambrils 3ª Masculina
147 Nino Claverias Sanroma - Escucho Ofertas Alex Martínez Crespo - Tennis Salou H2O 3ª Masculina
56 Josep Maria Sarsal Gonzalez - Tennis Salou H2O Joan Montalà Arribas - Reus Deportiu 3ª Masculina
55 Roberto Usieto Luppens - Cub Sport Center Marc Pujol Miret - Cub Sport Center 3ª Masculina
101 Juan Manuel Mansilla Moyano - Club De Tennis H2O Ernesto Lázaro - Club De Tennis H2O 4ª Masculina
151 Toni Caballero - Tot Padel Jordi Garcia - . 4ª Masculina
157 Juan Carlos Montalbo Martinez - Tot Padel Reus Pere Randua Fernandez - Tot Padel Reus 4ª Masculina
134 Àlex Sanromà Egea - PIV Joan Manel Odena Garcia - PIV 4ª Masculina
133 David Sánchez Pineda - Global Juanra Montés Marqueño - Global 4ª Masculina
109 Albert Lecha Mercadé - Indoor Torredembarra Rafa Cortés González - Indoor Torredembarra 4ª Masculina
156 Luis Miguel Fraile Martinez - Tot Padel Reus Josep Lluis Sancho Samper - Tot Padel Reus 4ª Masculina
96 Guillermo Alvarez Alonso - PADEL REUS X4 Ivan Plaza - PADEL REUS 4ª Masculina
123 Josep Font - H2O Albert Vila - H2O 4ª Masculina
130 Ricardo Pulido Mellado - Ind. Javier García Mesas - Ind 4ª Masculina
85 David Bernabeu Souyri - Padelnou David Sugrañes Ruiz - Padelnou 4ª Masculina
41 Victor Sanchez Fallada - Global Padel Luis Ulldemolins - Global Padel 4ª Masculina
59 Marc Roigé Mestre - Pàdel Cambrils Lluis Escoda Freixes - Pàdel Cambrils 4ª Masculina
49 Prudenci López Galán - Reus Deportiu Antonio Solé Madico - Reus Deportiu 4ª Masculina
36 SEBASTIAN BEN - SIN JOSE MARIA ROSARIO AGUILA - SIN 4ª Masculina
35 Joan Manel Borull Hernandez - Independent Albert Vives Cusido - Independent 4ª Masculina
50 Daniel Jerez Roman - Padel Nou Alberto Baz - Padel Nou 4ª Masculina
70 Kevin Forcadell Belvis - Sin Club Xavi Llorca Aguiló - Sin Club 4ª Masculina
33 Gabi Morell Gimenez - Ninguno Marc Pamies Choren - Padel Indor 4ª Masculina
84 Alvaro Galera - Pádel Cambrils Eric García - Pádel Cambrils 4ª Masculina
74 J.ramon Marquez - Reus Ploms Juan Jesús Almansa Madrigal - Estival Park 4ª Masculina
24 Ruben Valenciano Ortega - Ninguno Ruben Tello Girón - Ninguno 4ª Masculina
77 Raül Santó Llort - CTV Oscar Baldor Abril - CTV 4ª Masculina
76 Agusti Pamies I Ricart - Monterols Jordi Rodriguez Jimenez - Monterols 4ª Masculina
138 Manuel Blanco Reyes - Padel X4 Jordi Faiges Hijón - Padel X4 5ª Masculina
23 Alvaro Carcelle - Tot Padel Oriol Carcelle - Tot Padel 5ª Masculina
67 Aleix Calba - Ninguno Jordi Gomez - Ninguno 5ª Masculina
113 Gabriel Burgueño Gamero - Tarragona Padel Indoor José Manuel Diaz Diaz - Tarragona Padel Indoor 5ª Masculina
107 Lluis Santoro Badia - Padelx4 Francesc Porta - Padelx4 5ª Masculina
71 Carles Marco Llorens - Lliure Josep Contreras Poyo - X4 5ª Masculina
146 Ariadna Estevez - Cub Sports Rut Fernández Grau - . 1ª Femenina
118 Eva Domenech - Tpi Nuri Castillo - Tpi 1ª Femenina
54 María Lourdes Berbel García - Reus Monterols Elena Martinez De La Torre Orriols - Tot Padel 2ª Femenina
52 Sonia Carmona Diaz - Padel Cambrils Carla De Alfonso Mustienes - Padel Cambrils 2ª Femenina
62 GEMMA GAYA - Pádel Cambrils MYRIAM FUEYO - Padel Cambrils 2ª Femenina
89 Carol Ramos Sola - Meskpadel Marta Navarro - Global 2ª Femenina
126 Carla Alvarez Pujol - Nàutic De Tarragona Marta Quintana Palomar - Nàutic De Tarragona 2ª Femenina
122 Pilar Palomino Seró - Padelx4 Reus Alba Borrull Hernández - Padelx4 Reus 2ª Femenina
128 Ana Espartero - Club Tennis Salou H2O Cristina Roselló - Padel Cambrils 2ª Femenina
110 Azucena Sanz Orensanz - Padelnou María Garcia Marqués - Padelnou 2ª Femenina
136 Myriam Cisteré - CUB Elsa Adrian - TPI 2ª Femenina
42 Marta García Pueyo - CUB Marisol Estévez Jimenez - CUB 3ª Femenina
27 Toñi Ruiz Ruiz - Tot Padel Raquel Del Rey Ballesta - Tot Padel 3ª Femenina
32 Cristina Rodriguez Jimenez - TPI Miriam Medina Moreno - TPI 3ª Femenina
121 Elisabeth Sanahuja - CT Plana D'en Berga Mamen Milian - CT Plana D'en Berga 3ª Femenina
143 Lorena Cano - Padel Cambrils Montse Bretones - Padel Cambrils 3ª Femenina
26 Cristina Terrones Alvarez - Riudoms Ariadna López Contreras - Riudoms 3ª Femenina
68 Anna Munté - Riudoms Raquel Abasolo - Riudoms 3ª Femenina
65 Tonyi Molné Carballido - Tot Pàdel Reus Paola Menceyra Alonso - Tot Pàdel Reus 3ª Femenina
119 Núria Roma - Pàdel Cambrils Laetitia Pieren - Pàdel Cambrils 3ª Femenina
99 Judit Garreta - PIV Monica Arasa - PIV 3ª Femenina
75 Carla Barroso - CTR Monterols Lorena Garcia - CTR Monterols 3ª Femenina
1 Sabina Van Haaften - Padel Tennis Costa Daurada Susana Carreras Lopez - Padel Tennis Costa Daurada 3ª Femenina
73 Aida Font Ferré - CN Reus Ploms Maria Duarte Folha - CD Riudoms 3ª Femenina
79 Maria Muñiz - Padel Cambrils Analia Burgueño - Reus Deportivo 3ª Femenina
88 MARY GRANDI - C.N. REUS PLOMS YOLANDA GIMENEZ MIRANDA - C.N. REUS PLOMS 3ª Femenina
103 ANDREA PARIS MARTINEZ DE LA TORRE - Reus Monterols VALERIA LUPPO - INDEPENDIENTE 3ª Femenina
30 Sandra Masip Blanch - Tot Padel Yolanda Rabassa Navais - Tot Padel 4ª Femenina
150 Laura Claramunt Domenech - Tpi Sandra Ortega Giraldez - Global 4ª Femenina
100 Vanesa Serrano - CN Reus Ploms Alícia López - CN Reus Ploms 4ª Femenina
102 Marta Garcia Puig - TPI Maty Gómez Marín - TPI 4ª Femenina
125 Montse Fernández Sánchez - Padel Puigpelat Pili Bota Castelló - Padel Puigpelat 4ª Femenina
114 ESTHER SAGUES - ... ROSER MORROS - .... 4ª Femenina
57 LAURA ROMERO - TOT PADEL REUS MONICA GACEN - TOT PADEL REUS 4ª Femenina
43 Rosana Valentín Castillo - Tot Padel Reus M° Pilar Valentín Castillo - Tot Padel Reus 4ª Femenina
132 Victor Reinoso Labrador - Tot Padel Diego Berbel Carrillo - Tot Padel 4ª Femenina
61 Raquel Monterde Bau - Global Marina Barea Medina - Global 5ª Femenina
25 Ona Basora Lasso - L'ALEIXAR PÀDEL CLUB Femení Maria Milan Moreno - L'ALEIXAR PÀDEL CLUB Femení 5ª Femenina
46 Ingrid Castell Queralt - MésKpadel Lourdes García Castellanos - MésKpadel 5ª Femenina
40 Elisabeth Giraldez Uroz - PadelX4Reus Cinta Garcia Romero - PadelX4Reus 5ª Femenina