OPEN CHALLENGUER CTVALLS - MAXIMUM PADEL TOUR

Organizado por Maximum Padel Tour

Club Tennis Valls

Fecha: 21/07/2019 a 28/07/2019

Cartell CHALLENGER TENNIS VALLS_JULIOL_face.jpg (704 KB)



  • -TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • -TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • -L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

1a_1 Masc CTV DS.jpg (807 KB)

 1a_2 Masc CTV DS.jpg (681 KB)

 

 

  • -TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • -TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • -L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

2a Masc CTV DS.jpg (643 KB)

  • -TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • -TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • -L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

3a Masc CTV DS.jpg (1.85 MB)

  • -TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • -TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • -L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

4a_1 Masc CTV DS.jpg (795 KB)

 

 

 

 

 

  • -TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • -TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • -L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

3a Fem CTV DS.jpg (1.27 MB)

  • -TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • -TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • -L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

4a Fem CTV DS.jpg (638 KB)

Conso 3a Masc CTV DS.jpg (1.27 MB)

Conso 3a Fem CTV DS.jpg (590 KB)

Jugador 1 Jugador 2 Categoría
8 August Gascon Giró - Club Tennis Valls Jordi Roca Giraldos - Club Tennis Valls 1ª Masculina
12 Adrià Magrinyà Calaf - Club Tennis Valls Oriol Pares Moncada - Club Tennis Valls 1ª Masculina
9 Arnau Cucurull Masdeu - Club Tennis Valls Edu Ortega - Club Tennis Valls 1ª Masculina
45 Manel Ramirez - Tot Pàdel Reus Ferran Galeote - Pàdel Puigpelat 1ª Masculina
54 Daniel Padro Farre - Padel Puigpelat Xavi Saperas Martin - Padel Puigpelat 1ª Masculina
17 Jordi Garces De Marcilla Oller - Tennis Valls Tiziano Carriero - Tennis Valls 1ª Masculina
22 Pili Vacas Revelles - Independiente Amparo Sánchez Martino - Independiente 1ª Masculina
3 Oscar Lara Ferre - Tenis Valls Oriol Gascon Giro - Tenins Valls 1ª Masculina
33 Eva Domenech - Pádel Cambrils Evota Hernandez - Tpi 1ª Masculina
57 Albert Olivé - Meskpadel Xavier Cebrián Menchón - Meskpadel 1ª Masculina
25 Ramón Masgoret Montcusí - Pàdel Puigpelat Pep Martí Serra - Pàdel Puigpelat 2ª Masculina
47 Diego Fernandez - Puigpelat Ruben Pelleja - Puigpelat 2ª Masculina
48 Gerard Cuadrat - Plana D’en Berga Tente Casado - Plana D’en Berga 2ª Masculina
50 Jordi Creixell Giné - Tennis Tarragona Francesc Pallach Alins - Tennis Tarragona 2ª Masculina
64 José María Delfa Giralte - TTP Rafael Fernández Coloma - TTP 3ª Masculina
62 Josep Sanchez - CT Valls Josep M Vilanova - CT Valls 3ª Masculina
32 Jordi Cabral - PIV Vicenç Puig - La Secuita 3ª Masculina
49 Àlex Sanromà Egea - PIV Ivan Valeriano Trilla - CTT 3ª Masculina
59 Albert Torrents Fernandez - Meskpadel Rafael Rovira - Meskpadel 3ª Masculina
38 Eric Rodriguez Leal - Ninguno Raúl Rodriguez Leal - Ninguno 3ª Masculina
43 Enrique Jimenez Cordero - MesK Padel Basili Perez Franques - MesK Padel 3ª Masculina
58 Cristian Torres Cebrián - Meskpadel Albert Durá Esteadé - Meskpadel 3ª Masculina
52 José A Caba - Independiente José Manuel Subias - Preocupao 3ª Masculina
28 Sergio Moyano Romera - Más Passamaner Javier García Mesas - Más Passamaner 3ª Masculina
2 Paco Entrena - Club Tenis Valls Ferran Gonzalez Morgades - Les Peces 3ª Masculina
5 Pol Ribas Ferre - Padel Indoor Valls Oscar Baldor Abri - Club Tennis Valls 3ª Masculina
6 Adrià Martín Lladó - Club Tennis Valls Alexandre Sugrañes Esteve - Club Tennis Valls 3ª Masculina
7 Abel Yébenes - Monterols Jordi Rodriguez - Monterols 3ª Masculina
1 Fran Oller - Ctv Chuso Bregante - Ctv 3ª Masculina
11 Cristian Crucio Cano - Ctv Valls Iñaki Esteve Molina - Ctv Valls 3ª Masculina
15 Sergi Tondo Llurba - Club Tennis Valls Xavier Pallarès Ferré - Club Tennis Valls 3ª Masculina
19 Carlos Cid - Tpi José Luís Romero Linares - Tpi 3ª Masculina
20 José Ramón Oteros Tovar - Pádel Tennis Puigpelat Javier Sánchez Sánchez - Padel &tenis Puigpelat 3ª Masculina
24 Kerin Cabeza Lizaso - Padel Puigpelat Daniel Neft Alejandre - Ninguno 3ª Masculina
26 Marc Marco Bolaños - Play Cambrils Carles Marco Llorens - Lliure 4ª Masculina
14 Ramon Jiménez Lindes - Club Tenis Valls Raúl Jiménez Marin - Club Tenis Valls 4ª Masculina
30 ALVARO CARCELLE - TOT PADEL ORIOL CARCELLE - TOT PADEL 4ª Masculina
53 Yeray Castilla Uri - Club Tennis Valls Adrià Marcos Freixas - Club Tennis Valls 4ª Masculina
16 Javier Martin Gascon - Club Tennis Valls Oscar Peris Rodenas - Club Tennis Valls 4ª Masculina
60 Jose Ramon Marquez Muñoz - Reus Ploms Salva Sánchez Muñoz - Cap 4ª Masculina
61 Gorka González Larrea - Padel Indoor Valls Cristian Ramírez Muñoz - Padel Indoor Torredembarra 4ª Masculina
41 Jordi Fernandez Vilaplana - Plana D'en Berga Edgar Martínez Romero - Padel Indoor Valls 4ª Masculina
42 David Espinosa Gil - Tpi Alejandro Espinosa Torrejón - Tpi 5ª Masculina
55 Aleix Calba Blazquez - Ninguno Jordi Gomez Vargas - Ninguno 5ª Masculina
63 M. Dolors Cabestany - PADEL MAS PASSAMANER MÒNICA ARASA - PADEL INDOOR VALLS 1ª Femenina
56 MARIA GARCIA SAPERAS - Puigpelat MAR FIGUEROLA SANTIAGO - Global 1ª Femenina
29 Yolanda Tomàs Magrinyà - CT Plana D’en Berga Mònica Llagostera Serra - CT Plana D’en Berga 3ª Femenina
31 Raquel Benedicto Melero - Padel Indoor Valls Gemma Queralt Blasi - Padel&Tennis Puigpelat 3ª Femenina
37 Ester Caire Garcia - Indorr Reus Nuria Gomez Cruz - Tenis Tarragona 3ª Femenina
36 Mariona Rendé - Meskepadel Georgina Tarragó - Meskepadel 3ª Femenina
35 Carme Escoda Miró - CT Plana D'en Berga Montse Olivé Ollé - CT Plana D'en Berga 3ª Femenina
44 Mariana Bullo - Tennis Montblanc Maria Puig - Tennis De Montblanc 3ª Femenina
13 Sara Navarro Cebolla - Ninguno María Del Mar Ferrón Pérez - Cn Reus Ploms 3ª Femenina
23 Cristina Rodríguez Jiménez - Tpi Laura Sanchez Vidal - Tpi 3ª Femenina
46 Esther Vallvey Virgili - Meskpadel Xènia Vallvey Albareda - Padel Puigpelat 4ª Femenina
4 Pili Bota Castelló - Puigpelat Montse Fernandez Sanchez - Puigpelat 4ª Femenina
27 Celia Rojo Jurado - TPI Pili Rojo Jurado - TPI 4ª Femenina
34 Judit Garreta - MeskPadel Monica Fusté - MeskPadel 5ª Femenina