OPEN CHALLENGER - Pàdel Reus Deportiu

Organizado por Maximum Padel Tour

Reus Deportiu

Fecha: 07/07/2019 a 15/07/2019



-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

 1a Masc Reus Depo DS.jpg (852 KB)

 

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

2a Masc Reus Depo DS.jpg (838 KB)

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

 3a Masc Reus Depo DS.jpg (1.24 MB)

 -TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

 Conso 3a Masc Reus Depo DS-.jpg (596 KB)

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

 4a Masc Reus Depo DS.jpg (1.83 MB)

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

 Conso 4a Masc Reus Depo DS.jpg (1.23 MB)

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

 1a Fem Reus Depo DS.jpg (648 KB)

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

 2a Fem Reus Depo DV.jpg (678 KB)

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

  

 3a_1 Fem Reus Depo DS.jpg (817 KB)

 3a_2 Fem Reus Depo DS.jpg (676 KB)

 

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

 4a Fem Reus Depo DS.jpg (1.22 MB)

Conso 4a  Fem Reus Depo DS.jpg (591 KB)

Jugador 1 Jugador 2 Categoría
15 Mikel Rams Domenech - MesK Padel Carlos Trigo - Global Padel 1ª Masculina
16 Jordi MARTI Sole - Monterols JON GARCIA GARAIZAR - Monterols 1ª Masculina
96 Alberto Domínguez Méndez - CN Reus Ploms Joan Montalà Arribas - Reus Deportiu 1ª Masculina
95 Alberto Domínguez Méndez - CN Reus Ploms Joan Montalà Arribas - Reus Deportiu 1ª Masculina
94 Alberto Domínguez Méndez - CN Reus Ploms Joan Montalà Arribas - Reus Deportiu 1ª Masculina
21 Oscar Borras Vilella - El Parc Pàdel Alforja Sergi Herrero Magriña - Club Tennis Reus Monterols 1ª Masculina
93 Alberto Domínguez Méndez - CN Reus Ploms Joan Montalà Arribas - Reus Deportiu 1ª Masculina
92 Alberto Domínguez Méndez - CN Reus Ploms Joan Montalà Arribas - Reus Deportiu 1ª Masculina
78 PACO VILLAR TORRES - MASK PADEL GUILLERMO LUQUE RUIZ - INDEPENDIENTE 1ª Masculina
76 Iñigo Zandio - CLUB TENNIS PAMPLONA ALBERT OLIVE - MESK PADEL 1ª Masculina
53 Francesc Xavier Roca Pallejà - Tennis Reus Monterols Pere Rodríguez Ubeda - Reus Monterols 1ª Masculina
59 Jordi Vendrell Cardona - Ploms Marcos Lopez Rubio - Ploms 1ª Masculina
10 Albert Freixas Palomino - Reus Deportiu Marc Freixas Sole - Tenis Reus Monterols 1ª Masculina
83 ALVARO MONTIEL - NINGUNO ENZO JENSEN - NINGUNO 1ª Masculina
85 Xavier Ezquerra Pintado - Global Padel Oscar Chavez Diaz - Global Padel 2ª Masculina
116 Jordi Gimenez - Cub Sports Ramon Castellvi - Cub Sports 2ª Masculina
111 Buenaventura Pérez Pacheco - TPI José Manuel Subías Zarate - TPI 2ª Masculina
66 ANIBAL Aymerich - Global Padel Miguel Anguiano - Global Padel 2ª Masculina
55 José Miguel Suárez Moscosio - Cub Sports Centre Luis Vega Cosido - Cub Sports Centre 2ª Masculina
82 Fran Lopez - X4 Eric Mata Fallada - Tennis Salou 2ª Masculina
101 Xavier Magriñà Giné - Meskpadel Basili Pérez Franques - Meskpadel 2ª Masculina
70 Toni Robles Navarrete - Meskpadel Albert Vives Cusido - Independent 3ª Masculina
51 Enrique Jimenez Cordero - MeskPadel TGN Xavier Vilalta Videgain - MeskPadel TGN 3ª Masculina
61 ENRIC CONCA ORTUÑO - REUS DEPORTIU JOAN FRANCESC GARCIA FONTGIVELL - TOT PADEL 3ª Masculina
42 Joan Escoda Ferre - Monterols Kilian Escoda Torres - Global 3ª Masculina
54 Albert Arnau Vallverdú - Reus Deportiu Arnau Santillana Vallés - Reus Monterols 3ª Masculina
74 Jesús García Vozmediano - Monterols Rubén García Berbel - Monterols 3ª Masculina
58 Carles Marco Llorens - Lliure Marc Marco Bolaños - Play Cambrils 3ª Masculina
65 Fidel Carabantes Bermudez - Reus Deportiu Pere Jesus Dominguez - Pàdel Riudoms 3ª Masculina
41 Fidel Carabantes Bermudez - Reus Deportiu Marc Utches - Reus Monterols 3ª Masculina
71 Sergio Fernandez - La Secuita Vicenç Puig - La Secuita 3ª Masculina
75 Valentin Raya Raya - Padelx4 Sergi Sanz Martinez - Padelx4 3ª Masculina
106 Jose Maria Orti Iglesias - Padel X4 Conrad Tomas Aguilar - Monterols 3ª Masculina
108 - Juan Ramón Martinez Fernandez - Ninguno 3ª Masculina
104 Sergi Linares Ruano - Monterols Adrià Fochs Diaz - Monterols 3ª Masculina
98 José Antonio Garcia Martínez - Pádel Reus Juan Carlos Guillén López - Padel Reus 3ª Masculina
110 Pol Moles Rivera - Set Cambrils Nino Claverias Sanroma - Set Cambrils 3ª Masculina
7 David Grandioso Labrador - Reus Deportivo Óscar Ayora Molina - Libre 3ª Masculina
3 Josep Freixas Palomino - Reus Deportiu Josep Freixas Rovira - Tenis Monterols 3ª Masculina
107 Carles Parés Domingo - Méskpadel Joan Càceres - Méskpadel 3ª Masculina
56 Adrian Ruz - Meskpadel Jose Lozano - Meskpadel 4ª Masculina
109 Juan Ramón Martinez Fernandez - Ninguno - 4ª Masculina
57 Antoni Espallargas Tejero - Riudecanyes Guillem Navarro Serrat - Riudecanyes 4ª Masculina
102 Pedro Garcia Molina - Reus Deportiu Gerard Subirats Torrabadell - Reus Deportiu 4ª Masculina
105 Tomas Gibert Bonastre - --- Juan Carlos Garcia Lagos - Padel Tennis Riudoms 4ª Masculina
62 JESUS FERRÓN MARTINEZ - Maspassamaner RAÚL ARAGÓN MARTÍN - Maspassamaner 4ª Masculina
64 Sergi Roig Alsina - El Parc Pàdel Alforja Joan Gené Huguet - El Parc Pàdel Alforja 4ª Masculina
97 Fco Javier Sanchez Benito - Padel Cambrils David Orriols Casas - Padel Cambrils 4ª Masculina
79 Josep Contreras Poyo - Global Padel Iván Saura Fabra - Global Padel 4ª Masculina
112 - Juan Ramon Martinez Fernandez - Ninguno 4ª Masculina
40 Iñigo Rosell Dragomir - Tenis Reus Deportiu Gerard Sancho - Nautic 4ª Masculina
4 Sergi Pitarch Nolla - Club Padel Riudecanyes Adrian Prigent Diaz - Club Padel Riudecanyes 4ª Masculina
9 Marcos Inacio - Reus Deportiu Roger Sole Pedrola - Reus Deportiu 4ª Masculina
11 Marc Soler Pont - Reus Deportiu Jesus Masdeu Juncosa - Reus Deportiu 4ª Masculina
14 Albert Torrents Fernández - MesKpadel Rafael Rovira Aguera - MesKpadel 4ª Masculina
1 ORIOL CARCELLE - TOT PADEL ALVARO CARCELLLE - TOT PADEL 4ª Masculina
17 Marc Felip Vives - Cap Jordi Vazquez Cotano - Cap 4ª Masculina
20 Raul Macías Baelo - Reus Deportiu Antonio Solé Madico - Reus Deportiu 4ª Masculina
24 Javier Rodrigo Soguero - Reus Deportiu Jose Antonio Muñoz Trujillo - Reus Deportiu 4ª Masculina
2 David Garcia Guilarte - Tenis Reus Deportiu Sebas Romero Cano - Reus Deportiu 4ª Masculina
50 Juan Perez Masegosa - Reus Deportiu Martin Salvado Caunedo - Reus Deportiu 4ª Masculina
49 Prudenci López Galán - Reus Deportiu Albert Blanco - Reus Deportiu 4ª Masculina
48 Juan Jesús Almansa Madrigal - Estival Park Jose Ramon Marquez Muñoz - Reus Ploms 4ª Masculina
45 Juan Miguel Escalntw Charle - Monterols Daniel Rodriguez Gonzalvo - No Club 5ª Masculina
44 Juan Miguel Escalntw Charle - Monterols Daniel Rodriguez Gonzalvo - No Club 5ª Masculina
13 Adrian Fernandez Rodenas - Maspassamaner Daniel Mantecas - Maspasamaner 5ª Masculina
63 Marta Gandía Bello - CUB Laura Pallarès Valls - CUB 1ª Femenina
99 Nuria Castillo Bárcena - Tpi Laura Plaja Agudo - Tpi 1ª Femenina
46 Eva Domenech - Pádel Cambrils Anna Gacen Palau - Pádel Cambrils 1ª Femenina
6 M. Dolors Cabestany - MAS PASSAMANER TERE JUAN - GLOBAL PADEL 1ª Femenina
18 Dori Isern - Padel Indoor Reus Ester Caire - Padel Indoor Reus 2ª Femenina
67 Marta Navarro Pradera - Global Padel Cristina Romero Tris - Global Padel 2ª Femenina
22 Maite Ferrón - Tpi Rocio Castro - Plana D, En Berga 2ª Femenina
52 Carla Alvarez Pujol - Nàutic Marta Quintana Palomar - Nàutic 2ª Femenina
23 Maite Caneda - Tpi Rocio Castro - Plana D, En Berga 2ª Femenina
86 Analia Burgueño - R Deportiu Toñi Ruiz - Tot Padel Reus 3ª Femenina
87 Marta Marti Bel - Monterols Yolanda Jimenez Miranda - Ploms 3ª Femenina
113 Miriam Morales Mauri - Padel Cambrils Aina Porta Falguera - CUB 3ª Femenina
114 Miriam Morales Mauri - Padel Cambrils Aina Porta Falguera - CUB 3ª Femenina
115 Miriam Morales Mauri - Padel Cambrils Aina Porta Falguera - CUB 3ª Femenina
8 Miriam Latorre Sanchez - Reus Deportiu Laura Masero De La Aldea - Reus Deportiu 3ª Femenina
27 Aitzane Sanchez Gilabert - Qx2 Camarles Abril Camprecios Massague - Pàdel Cambrils 3ª Femenina
84 Lourdes Berbel García - Monterols Carmen Boada García - Monterols 3ª Femenina
33 Aitzane Sanchez Gilabert - Qx2 Camarles Abril Camprecios Massague - Pàdel Cambrils 3ª Femenina
73 Macarena Masip Fuentes - Reus Deportiu Anna Buqueres Piñol - Reus Deportiu 3ª Femenina
72 Dolors Soriano Villalba - Reus Deportiu Bogo Espasa Martorell - Reus Deportiu 3ª Femenina
34 Aitzane Sanchez Gilabert - Qx2 Camarles Abril Camprecios Massague - Pàdel Cambrils 3ª Femenina
35 Aitzane Sanchez Gilabert - Qx2 Camarles Abril Camprecios Massague - Pàdel Cambrils 3ª Femenina
69 Maite Aran Martin - Reus Deportiu Marilo Cabrero Palomares - Reus Deportiu 3ª Femenina
36 Aitzane Sanchez Gilabert - Qx2 Camarles Abril Camprecios Massague - Pàdel Cambrils 3ª Femenina
37 Aitzane Sanchez Gilabert - Qx2 Camarles Abril Camprecios Massague - Pàdel Cambrils 3ª Femenina
47 Mariona Rendé - Meskepadel Miriam Martinez - Meskepadel 3ª Femenina
32 Aitzane Sanchez Gilabert - Qx2 Camarles Abril Camprecios Massague - Pàdel Cambrils 3ª Femenina
31 Aitzane Sanchez Gilabert - Qx2 Camarles Abril Camprecios Massague - Pàdel Cambrils 3ª Femenina
30 Aitzane Sanchez Gilabert - Qx2 Camarles Abril Camprecios Massague - Pàdel Cambrils 3ª Femenina
28 Aitzane Sanchez Gilabert - Qx2 Camarles Abril Camprecios Massague - Pàdel Cambrils 3ª Femenina
80 LORENA GARCIA - CTR Monterols JUDITH VILARÓ - CTR Monterols 3ª Femenina
29 Aitzane Sanchez Gilabert - Qx2 Camarles Abril Camprecios Massague - Pàdel Cambrils 3ª Femenina
19 Maria Soler Domenech - Indoor Cristina Llevat I Llevat - Indoor 4ª Femenina
38 Natalia Velasco De Miquel - Reus Deportiu Luana Inacio - Reus Deportiu 4ª Femenina
5 Petra Soler - Reus Deportiu Marcela Bauchnerova - Reus Deportiu 4ª Femenina
100 Patrícia López Beiro - Meskpadel Tarragona Mireia Alquézar Artieda - Meskpadel Tarragona 4ª Femenina
68 Neus Roc Pàmies - —- Esther Sagues Muñoz - —- 4ª Femenina
89 YOLANDA CABRERO PALOMARES - REUS DEPORTIU ESTHER VIDEGAIN BEA - REUS DEPORTIU 4ª Femenina
12 Paula Gallego Garcia-mora - Reus Deportiu Anne Rosell Dragomir - Reus Deportiu 4ª Femenina
60 Marina Gavarro Jimenez - Reus Deportiu Natalia Velasco De Miquel - Reus Deportiu 4ª Femenina
77 CORI RUBIO - TENIS H2O SALOU ANA ESPINOSA - TENIS H2O SALOU 4ª Femenina
91 LAURA SENTIS - Reus Deportiu ROSA TORROJA - Reus Deportiu 4ª Femenina
103 Mercè Masdeu Massó - CTR Monterols Carmina Gassó Llaberia - CTR Monterols 4ª Femenina
90 YOLANDA FERNANDEZ MENDOZA - REUS DEPORTIU LAIA POBLET FERNANDEZ - REUS DEPORTIU 4ª Femenina
88 MARTA FRANCO CABRE - Reus Deportiu JUDITH DOLÇ POCA - Reus Deportiu 4ª Femenina
81 Judit Garreta - MeskPadel Monica Fusté - MeskPadel 5ª Femenina
39 Marina Gavarro Jimenez - Reus Deporti Ari Marquez Juan - Reus Deportiu 5ª Femenina
43 Sofía De Arespacochaga Lara - Reus Deportiu Paula De Arespacochaga Lara - Reus Deportiu 5ª Femenina