OPEN CHALLENGER - Pàdel Nou

Organizado por Maximum Padel Tour

Pàdel Nou

Fecha: 18/02/2019 a 24/02/2019

 



 

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

 TOCAR LA IMATGE PER AMPLIAR

1CATMAS.jpg (945 KB)

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

 TOCAR LA IMATGE PER AMPLIAR

2CATMAS.jpg (944 KB)

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

 TOCAR LA IMATGE PER AMPLIAR

3CATMAS.jpg (943 KB)

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

 TOCAR LA IMATGE PER AMPLIAR

4CATMAS.jpg (1.18 MB) 

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

 

Pròximament...

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

 TOCAR LA IMATGE PER AMPLIAR

2CATFEM.jpg (998 KB)

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

 TOCAR LA IMATGE PER AMPLIAR

3CATFEM.jpg (948 KB)

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

 TOCAR LA IMATGE PER AMPLIAR

4CATFEM.jpg (968 KB)

Jugador 1 Jugador 2 Categoría
1 Òscar Domingo Martínez - Mesk Pàdel Aitor Ondozabal - Mesk Pàdel 1ª Masculina
93 Gerard Pons - Mesk Padel Arnau Vidal - Cub Sport Center 1ª Masculina
91 Marc Subirats Ripoll - PADEL COLORS Joaquim Bonet Lavega - PADEL COLORS 1ª Masculina
33 Eduardo Trinidad - Alterad Rodisola Carlos Guerrero - AltradRodisola 1ª Masculina
32 Ignasi Ortoneda Pedrola - Padel Cambrils Josep Pau Pujol Folch - Padel Cambrils 1ª Masculina
43 Joel Climent Subirats - Set Cambrils Eric Oya Alcayde - Set Cambrils 1ª Masculina
83 Cristobal Ramirez Gea - CUB Sports Centre Carles Torres Nos - CUB Sports Centre 1ª Masculina
80 Eric Mata Fallada - Tenis Salou Alberto Quirce Martin - Padel Cambrils 1ª Masculina
77 Jordi Gaya Libiano - Padel Cambrils Marc Gonzalez Avalos - Cub 1ª Masculina
72 Gerard Fuentes - Set Cambrils Miguel Morales Kruk - Global 1ª Masculina
64 ALAN GARCIA - PADELNOU DANI PEREZ - PADELNOU 1ª Masculina
47 David Clement - Cub Ruben Agra - Cub 1ª Masculina
97 Manuel Postigo Barranco - Meskpadel Jordi Giménez Respall - Cub 1ª Masculina
98 Alex Buisan - Padelnou Sergi Marquez Caceres - Padelnou 1ª Masculina
99 Pau Hernandez Masgrau - MeskPadel Angel Vazquez Garcia - MeskPadel 1ª Masculina
113 Martin Del Pontigo - Independiente Joaquín Gutiérrez - Independiente 1ª Masculina
112 Mauro Iriarte - Global Padel Alfons Macero - Tenis Tarragona 1ª Masculina
110 Fernando Troyano - CPT Riudoms Adria Parra - PI Baix Penedes 1ª Masculina
109 Jordi Perez Naranjo - Independent Carlos Trigo Ansola - Independent 1ª Masculina
108 Oscar Ayora Molina - Club Natació Reus Ploms Pau Llovera Oliver - Padelnou 1ª Masculina
35 Eduardo Trinidad - Alterad Rodisola Carlos Guerrero - AltradRodisola 1ª Masculina
34 Eduardo Trinidad - Alterad Rodisola Carlos Guerrero - AltradRodisola 1ª Masculina
9 FRANCESC XAVIER ROCA PALLEJA - Tennis Reus Monterols JORDI VIVES VALLVERDU - Tennis Reus Monterols 1ª Masculina
104 Albert Olivé Lladó - Meskpadel Anton Rozas Plana - Padelcolors 1ª Masculina
103 Carla De Alfonso Mustienes - PadelCambrils Pepi Martinez - PadelCambrils 1ª Masculina
100 Pau Hernandez Masgrau - MeskPadel Angel Vazquez Garcia - MeskPadel 1ª Masculina
49 Aran Montane Adell - Padel Indoor Flix Àlvar Veà Jódar - Padel Indoor Flix 1ª Masculina
48 Robert Julve Pique - Set Cambrils Raul Viz Ramon - Cub 2ª Masculina
54 PACO VILLAR TORRES - MASK PADEL JORDI BONACHI - MASK PADEL 2ª Masculina
102 Miguel Anguiano - Global Padel Fabian Falandt - Global Padel 2ª Masculina
84 Joan Pujals - - Marc Amador - - 2ª Masculina
88 Xavier Ezquerra Pintado - Global Padel Oscar Chavez Diaz - Global Padel 2ª Masculina
90 Juan Carlos Guillen Lopez - Tot Padel Reus Mariano Ortu - Padel Reus 2ª Masculina
105 Salvador Reina Ayuso - MesKPadel Mariano Castellanos - Maspassamaner 2ª Masculina
106 David Jimenez - Cub Sebastia Pujal - Cub 2ª Masculina
38 Adrià Villafranca - Padel Cambrils Juanjo Guardiola - SetCambrils 2ª Masculina
29 José Miguel Suárez Moscosio - Cub Sports Centre Luis Vega Cosio - Cub Sports Centre 2ª Masculina
28 Mario Rodríguez Cruz - Padelnou Fernando Fernández Saiz - Padelnou 2ª Masculina
14 Aleix Martí Pellejà - Flix Josep Maria Prous Muruzabal - Falset 2ª Masculina
21 Graci Ballesteros Castillo - Padelnou Juan Cano Sierra - Padel Nou 2ª Masculina
65 Roberto Arias Asenjo - Cub Sports Emmanuel Cruz Lagunas - Cub Sports 3ª Masculina
24 Christian Yuste Sepúlveda - Eurosport Adrián Mora - Tpi 3ª Masculina
94 JESUS GARCÍA VOZMEDIANO - MONTEROLS RUBÉN GARCÍA BERBEL - MONTEROLS 3ª Masculina
74 Marc Bonet Perez - Pádel Riba-roja Juan Esteruelas Garcia - Pádel Riba-roja 3ª Masculina
92 Adria Capafons - Set David Blanco Pincel - Mes K Padel 3ª Masculina
89 David Bernabeu Souyri - PADELNOU Ignacio Jove Benitez - PADELNOU 3ª Masculina
60 Daniel Romera Ramirez - Club Padel Cambrils Pau Almarcha Martinez - Club Padel I Tennis Riudoms 3ª Masculina
79 David Fernandez Cruz - Padelnou Joan Vivanco Nolla - Padelnou 3ª Masculina
62 Alvaro Galera - Pádel Cambrils Eric García Estévez - Pádel Cambrils 3ª Masculina
63 David Cots Sentís - Padelnou Oscar Ayora Molina - Reus Ploms 3ª Masculina
25 Mehmet Ece çelik - Set Cambrils Pol Moles Rivera - Set Cambrils 3ª Masculina
86 Frederic Cardenoso Talavera - Set Cambrils Julio Suárez Egea - Cub Sports 3ª Masculina
4 Emilio Arranz Burillo - Club Padel Ascó Arnau Domènech - Padel Flix Indoor 3ª Masculina
40 Miguel Ángel Camuesco Andrés - Set Maxim Fallada Sans - Set 3ª Masculina
73 Jose Manuel Pastor Luque - Padel Nou Valeriano López Collado - Padel Nou 3ª Masculina
42 Pablo Leguizamon Rodriguez - Padel Cambrils Victor Lopez Rubio - Padel Cambrils 3ª Masculina
39 Rosendo Beltri Subirats - Aldea Padel Paco Moreno Martinez - Aldea Padel 3ª Masculina
50 ANTONIO REQUENA CASADO - MONTEROLS RAUL CARBO ANGULLO - PADEL CAMBRILS 3ª Masculina
11 Kay Westphal Cabrera - Padel9 Gerard Vidal Garcia - Padel9 3ª Masculina
2 Victor Alvarez - PADELNOU Ivan Plaza - PADEL REUS 3ª Masculina
23 Guifre Jordi Serra Biarnes - Padelnou Marcos Yebra Díaz - Padelnou 4ª Masculina
82 Marc Roigé Mestre - Pàdel Cambrils Jorge Parada - Pàdel Nou 4ª Masculina
3 Ezequiel Viudez Corral - Padelnouclub Daniel Jerez Roman - Padelnouclub 4ª Masculina
22 Guifre Jordi Serra Biarnes - Padelnou Marcos Yebra Díaz - Padelnou 4ª Masculina
13 Alberto Miguel Baz Navas - Padel9 Raimon Arnau Saiz - Padel 9 4ª Masculina
5 Marc Pavon Sevastia - Padelcolors Oscar Gilabert Gallego - Padelcolors 4ª Masculina
6 Francisco Rodriguez Bertucci - PADEL NOU ISMA GONZALEZ CUADRADO - PADELNOU 4ª Masculina
7 Jordi Vazquez Cotano - Pádel Indoor Marc Felip - Pádel Indoor Reus 4ª Masculina
10 Juan Viudez Sanchez - Padelnouclub Juan Serrano Sanchez - Padelnouclub 4ª Masculina
116 Adrian Ceron - Padelnou Jordi Gil - Padelnou 4ª Masculina
45 Albert Torrents Fernández - Mes K Pàdel Rafael Rovira Aguera - Mes K Padel 4ª Masculina
115 Prudenci López Galán - Reus Deportiu Jose Muñoz Lillo - Reus Deportiu 4ª Masculina
30 PAU PELLICER MENDOZA - Padelnou VALENTIN GUINALDO - PADELNOU 4ª Masculina
67 Jan Matamoros Font - Setcambrils David Orriols Casas - Setcambrils 4ª Masculina
68 Jose De Sola Soler - Padelnou Pau Mostazo Xarles - Padelnou 4ª Masculina
26 Miguel Curto Escardo - Global Padel Xavi Garcia Perera - Global Padel 4ª Masculina
52 ESTEBAN GAVALDA LOPEZ - Padelnou PEDRO SIERRA VALIENTE - Padelnou 4ª Masculina
70 Adrian Ruz - Mesk Pàdel Jose Lozano - Mesk Pàdel 4ª Masculina
53 FRAN JIMÉNEZ TERUEL - SET CAMBRILS DIEGO MARTIN MAGAN - SET CAMBRILS 4ª Masculina
31 José Luis Gonzalez Fernandez - Total Padel Víctor Reinoso Labrador - Total Padel 4ª Masculina
57 Daniel Vidal Garcia - Cub Sports Pau Vidal Garcia - Cub Sports 4ª Masculina
15 Cristian Ferré Rodriguez - Padel Colors Oscar Gilabert Audí - Padel Colors 5ª Masculina
37 Javier Bonilla Hernandez - Meskpadel Victor Manuel García Luque - Meskpadel 5ª Masculina
20 Vicente Contreras Blanco - HAPKIDO Vilaseca Serafin Martinez Rodriguez - Hapkido Vilaseca 5ª Masculina
46 J.ramon Marquez - Reus Ploms Juan Jesús Almansa Madrigal - Estival Park 5ª Masculina
81 Xavi Lopez - Club Natació Ploms Ismael Villalba - Club Natació Ploms 5ª Masculina
76 Guillermo Alvarez - Padelnou Eloy Segura - Padelnou 5ª Masculina
111 Anna Martínez Franch - Meskpadel Alba Martínez Franch - Meskpadel 1ª Femenina
56 Nuria Castillo Barcenas - Tpi Eva Domenech - Pádel Cambrils 1ª Femenina
55 Nuria Castillo Barcenas - Tpi Eva Domenech - Pádel Cambrils 1ª Femenina
107 Sandra Medina Luceño - Set Cambrils Myriam Fueyo Estevez - Set Cambrils 2ª Femenina
44 Michelle Morales Moreno - Padel Cambrils Maria Duarte - Salou 2ª Femenina
8 ANDREA PARIS MARTINEZ DE LA TORRE - Tennis Reus Monterols ELENA MARTINEZ DE LA TORRE ORRIOLS - Tot Padel 2ª Femenina
96 AZUCENA SANZ ORENSANZ - PADELNOU MARIA GARCIA MARQUES - PADELNOU 2ª Femenina
78 Nuria Gaya - Padel Cambrils Ruth Fernandez Grau - Slam Club 2ª Femenina
66 Merche Domingo - Pàdel Cambrils Gemma Gaya - Pàdel Cambrils 2ª Femenina
58 Dama Del Castillo Rabanales - Libre Esther Olmo Garcia - Libre 2ª Femenina
87 Montse Fornós Samper - Padel Cambrils Roser Sánchez Calvet - Padel Cambrils 2ª Femenina
36 Marta Espínola Fernández - Pádel Cambrils Noemí García Díaz - Set Cambrils 3ª Femenina
12 Montse Bretones España - Set Lorena Cano Teruel - Set 3ª Femenina
85 Carlota Cardenoso Jorba - Set Cambrils María Nolla Igeño - Set Cambrils 3ª Femenina
61 Anna Nogales Torres - Padel Indoor Flix Agnès Abella Guzman - Club Padel Ascó 3ª Femenina
19 Sabina Van Haaften - El Vendrell Padel Club Maica Jané - El Vendrell Padel Club 3ª Femenina
16 Sabina Van Haaften - El Vendrell Padel Club Maica Jané - El Vendrell Padel Club 3ª Femenina
18 Sabina Van Haaften - El Vendrell Padel Club Maica Jané - El Vendrell Padel Club 3ª Femenina
27 Miryam Pueyo Osinaga - Padel Cambrils Cristina Benitez - Padel Cambrils 3ª Femenina
17 Sabina Van Haaften - El Vendrell Padel Club Maica Jané - El Vendrell Padel Club 3ª Femenina
71 CARLOS MIRALLES - PADELNOU AURELIO LLOPIS - PADELNOU 4ª Femenina
114 Miriam Jornet Sabate - PADELNOU Esther Sagues Muñoz - PADELNOU 4ª Femenina
41 Jesus Ferron Martinez - Maspassamaner Raul Aragon Martin - Maspassamaner 4ª Femenina
75 Nuria Florencio - Padelnou Lola Reyes Alcañiz - Padelnou 4ª Femenina
69 Tanit Garrigos Jimenez - PadelNou Laura Alonso Candia - Padelnou 4ª Femenina
59 Eila Llambrich Jardí - PadelNou Club Deni Martín Macías - Club Padel Ascó 4ª Femenina
95 Maite Dominguez Izurriaga - Tot Padel Reus Eliana Nolla Silva - Tot Padel 4ª Femenina
101 Katharina Dold - PADELNOU Susan Johnson - PADELNOU 4ª Femenina
51 MONTSE LOPEZ SALAZAR - Padelnou NOELIA MARTINEZ ALBALATE - Padelnou 4ª Femenina