OPEN CHALLENGER PADEL CAMBRILS - MAXIMUM PADEL TOUR

Organizado por Maximum Padel Tour

PADEL CAMBRILS

Fecha: 22/06/2019 a 30/06/2019

Cartell CHALLENGER SET CAMBRILS_JUNY_face.jpg (725 KB)



-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

 M_1CATMAS-CAMBRILS-AB.jpg (731 KB)

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

 M_2CATMAS-CAMBRILS-Q16.jpg (1.19 MB)

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

M_2CONSMAS-CAMBRILS-Q8.jpg (530 KB)

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

 M_3CATMAS-CAMBRILS-Q32.jpg (1.76 MB)

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

M_3CONSMAS-CAMBRILS-Q16.jpg (1.19 MB)

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

 M_4CATMAS-CAMBRILS-Q32.jpg (1.75 MB)

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

M_4CONSMAS-CAMBRILS-Q16.jpg (1.18 MB)

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

 F_1CATFEM-CAMBRILS-AB.jpg (715 KB)

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

 F_2CATFEM-CAMBRILS-Q32.jpg (1.74 MB)

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

F_2CONSFEM-CAMBRILS-Q8.jpg (529 KB)

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

F_3CATFEM-CAMBRILS-Q32.jpg (1.75 MB) 

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

F_3CONSFEM-CAMBRILS-Q16.jpg (1.19 MB)

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

 F_4CATFEM-CAMBRILS-AB.jpg (741 KB)

-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.

-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.

-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

 F_4CATFEM-CAMBRILS-C.jpg (608 KB)

Jugador 1 Jugador 2 Categoría
151 XAVI ROCA PALLEJA - Tenis Reus Monterols Arnau Vidal - Cub Cambrils 1ª Masculina
161 Rafa Rosell Lopez - Puigpelat Fernando Troyano - CPT Riudoms 1ª Masculina
154 Javi Cano Fortuny - Tenis Tarragona Hector Ferrer - Global 1ª Masculina
72 GONZALO MONTIEL - NINGUNO ALVARO MONTIEL - NINGUNO 1ª Masculina
127 Christian Yuste Sepúlveda - Eurosport Santiago Lopez Hernandez - Eurosport 1ª Masculina
64 Raquel Martínez Verdú - Padel Cambrils, Antiguo Set Cambrils Patricia Ruiz Ruiz - Padel Cambrils, Antiguo Set Cambrils 1ª Masculina
43 Aleix Matamoros Sangenis - Mar Cambrils Joel Maurice Curtis - Mar Cambrils 1ª Masculina
141 Fidel Carabantes Bermudez - Reus Deportiu Lucas Heimann - Reus Deportiu 1ª Masculina
132 Dani Padró - Padel Puigpelat Ferran Galeote - Padel Puigpelat 1ª Masculina
111 Emmanuel Cruz Lagunas - Cub Antonio Perales Lorente - Cub 1ª Masculina
75 Adri Villafranca - Padel Cambrils Ruben Bardal - Essent Costa Daurada 2ª Masculina
156 Jordi Gimenez Respall - Cub Miquel Muste Gozalbo - Padel Reus 2ª Masculina
92 Enrique Jimenez Cordero - Mesk Padel TGN Gerard Pons - MesK Padel TGN 2ª Masculina
137 Fran López Beiro - Meskpadel Eric Mata - Tennis Salou H2o 2ª Masculina
97 PACO VILLAR TORRES - MASK PADEL ESTEBAN Garcia Merino - INDEPENDIENTE 2ª Masculina
96 Ramon Castellvi Jaumejoan - Cub Sports Jordi Pérez Naranjo - Global Padel 2ª Masculina
10 Eloy Tornero Sanchez - Libre Eric Oya Alcayde - Set Cambrils 2ª Masculina
93 Toni Bernabe Barrio - Cub Sport Centre Javier Aran Martinez - Cub Sport Centre 2ª Masculina
91 David Jimenez Mendez - Cub Jose Miguel Suarez Moncosio - Cub 2ª Masculina
90 Adria Capafons - Padel Cambrils Juanjo Guardiola - Padel Cambrils 2ª Masculina
101 Javi Martinez Preciado - Club Tennis Salou H2O Jose Maria Sarsal - Club Tennis Salou H2O 3ª Masculina
102 Dani Ramirez - Club Padel Cambrils Joan Fontgivell - Tot Padel 3ª Masculina
103 Dani Ramirez - Club Padel Cambrils Joan Fontgivell - Tot Padel 3ª Masculina
63 Goyo Alberto Ortiz De Pinedo - Padel Cambrils Pau Moreno Exposito - Cub Cambrils 3ª Masculina
62 Arman Ece Maeso - Padel Cambrils Mehmet Ece Çelik - Padel Cambrils 3ª Masculina
130 Alberto Berasategui - GLOBAL C Alexis Llaveria Almacellas - Global C 3ª Masculina
58 Pablo Leguizamon - Padel Cambrils Victor Lopez Rubio - Padel Cambrils 3ª Masculina
99 Dani Ramirez - Club Padel Cambrils Joan Fontgivell Garcia - Padel Cambrils 3ª Masculina
113 Alan Laguna Alonso - Set Cambrils Javier Fernández Sans - Set Cambrils 3ª Masculina
128 Santi López Hernández - ESTIVAL PARK Ramón Meroño Cabello - Estival Park 3ª Masculina
86 Marcos Yebra Diaz - Padelnou Pau Pellicer Mendoza - Padelnou 3ª Masculina
85 Marcos Yebra Diaz - Padelnou Pau Pellicer Mendoza - Padelnou 3ª Masculina
117 Antoni Espallargas Tejero - Riudecanyes David Carrascosa Morales - C.T. Riudoms 3ª Masculina
123 Jordi Gaya - Padel Cambrils Aitor Beguiristain Buira - Padel Cambrils 3ª Masculina
95 Jordi Gil Campos - Independent Albert Vives Cusido - Independent 3ª Masculina
71 Jordi Pujol Caballé - Set Cambrils Sergi Domingo Porqueras - Set Cambrils 3ª Masculina
70 Edson Montes Nuñez - Meskepadel Gerard Gual - Meskepadel 3ª Masculina
68 Roberto Arias Asenjo - Cub Guillermo Parbole - Cub 3ª Masculina
122 Enric Conca Ortuño - Reus Deportiu JOAN Montala Arribas - Reus Deportiu 3ª Masculina
136 Alexander Blanco Nuñez - Ninguno Victor Martínez Castillo - Ninguno 3ª Masculina
40 Adserà Sumalla Garola - Reus Ploms Marc Papió Domingo - - 3ª Masculina
147 Nicolas Oyonate Delgado - Valls Alex Sanroma - Valls 3ª Masculina
162 CARLOS HOMEDES BEL - Senia Tennis Club IU CALLARISA QUEROL - SENIA TENNIS CLUB 3ª Masculina
17 Alvaro Galera - Padel Cambrils Raúl Carbo - Padel Cambrils 3ª Masculina
149 Josep Cobo Lopez - Tot Padel Jordi Jasans - Totpadel 3ª Masculina
51 Carles Parés Domingo - Méskpadel Toni Garcia Ramos Labata - Méskpadel 3ª Masculina
32 Manases Ramos Vazquez - PADEL CAMBRILS Israel Ramos Vazquez - Padel Cambrils 3ª Masculina
133 Adrian Ortega Vidal - Estival Park Sergio Bages Galiano - Estival Park 3ª Masculina
157 Jesus Taboada Santalla - Ninguno Abraham Gil Valencia - Ninguno 3ª Masculina
146 Luis Bermúdez Madrid - TPI Buenaventura Pérez Pacheco - TPI 3ª Masculina
142 Fidel Carabantes Bermudez - Reus Deportiu Lucas Heimann - Reus Deportiu 3ª Masculina
126 FABIAN CRESPO BLANCO - NINGUNO JAUME PEDRA PASCUAL - NINGUNO 3ª Masculina
44 Sergio Cervantes Montero - Cub Ignasi Ortoneda Pedrola - Pádel Cambrils 3ª Masculina
139 Frederic Cardenoso Talavera - PadelCambrils Roberto Rambla Barcelo - PadelCambrils 3ª Masculina
4 Joan Bel Serrat - Indeoendent Albert Durá Esteadé - Meskpadel 3ª Masculina
53 Antonio Requena Casado - Tennis Monterols Jose Orti Iglesias - Tennis Monterols 3ª Masculina
50 Esteban Martinez - MeskPadel Cristian Torres - MeskPadel 3ª Masculina
164 Pere Martínez - Costa Daurada Joel Lopez - Costa Daurada 4ª Masculina
165 Pere Martínez - Costa Daurada Joel Lopez - Costa Daurada 4ª Masculina
88 Raúl Salguero Bernal - NO Club Prudenci López Galán - Reus Deportiu 4ª Masculina
166 Pere Martínez - Costa Daurada Joel Lopez - Costa Daurada 4ª Masculina
169 Pere Martínez - Costa Daurada Joel Lopez - Costa Daurada 4ª Masculina
167 Pere Martínez - Costa Daurada Joel Lopez - Costa Daurada 4ª Masculina
168 Pere Martínez - Costa Daurada Joel Lopez - Costa Daurada 4ª Masculina
3 Jordi Salla - Global Padel Ivan Saura Fabra - Global Padel 4ª Masculina
7 Ramon Ceron Gavilan - Padelnou Adrian Ceron Ramirez - Padelnou 4ª Masculina
100 Javier SANCHEZ Benito - Padel Cambrils Maximiliano Fallada San - Padel Cambrils 4ª Masculina
8 Marc Felip Vives - Cap Jordi Vazques Cotano - Cap 4ª Masculina
24 Miguel Mora - Kub Dani Morales Cuba - Pádel Cambrils 4ª Masculina
66 Joan San Miguel Astarriaga - Tpi Gerard Martín Canellas - Tpi 4ª Masculina
134 Ernest Paris Just - Monterols Enric Estivill Valles - MAR CAMBRILS 4ª Masculina
143 Èric Rebull Lara - Cap Nil Rodriguez Coll - Padel Cambrils 4ª Masculina
37 Juan Manuel Mansilla Moyano - TENNIS SALOU H2O José María Sans - TENNIS SALOU H2O 4ª Masculina
148 Victor Alvarez - Padel Reus Guillermo Alvarez - Padel Reus 4ª Masculina
124 Oscar Gonzalez - MeskPadel Jose Lozano - MeskPadel 4ª Masculina
94 Valen Raya Raya - No Club Fran Reche Urban - No Club 4ª Masculina
18 Jose Ramon Marquez - Reus Ploms David Carrillo Sánchez - Meskpadel 4ª Masculina
120 Carles Risalde - Set Cambrils Muguel Abgel Camuesco Andres - SET CAMBRILS 4ª Masculina
119 Carles Risalde - Set Cambrils Muguel Abgel Camuesco Andres - SET CAMBRILS 4ª Masculina
114 Toni Robles Navarrete - Mesk Xavi Vilalta Videgain - Mesk 4ª Masculina
144 Javier Juste Olesti - Tot Padel Reus Marc Juste Aixala - Tot Padel Reus 4ª Masculina
110 Franc Llambrich Jardi - Mesk Padel Dani Jerez Roman - Padel Nou 5ª Masculina
115 Jordi Guitart - Tot Padel Nil Guitart - Independiente 5ª Masculina
145 Andrei De La Fuente - Padel Cambrils Nils Falandt Herrera - Padel Cambrils 5ª Masculina
1 Alvaro Carcelle Martínez - Tot Padel Oriol Carcelle Lleixa - Tot Padel 5ª Masculina
57 Hugo Nuñez Del Prado - Ninguno Jose Fernandez Artachoh - Ninguno 5ª Masculina
36 Carles Marco - Lliure Marc Marco - Play Cambrils 5ª Masculina
9 Aleix Calba - Padelindoor Jordi Gomez - Padelindoor 5ª Masculina
33 Jose Fernandez Artacho - Ninguno Hugo Nuñez Del Prado - Ninguno 5ª Masculina
21 MIREIA SANZ BUDESCA - MARESMA PÀDEL CLUB MIREIA VILLALBA BORRÀS - REUS PLOMS 1ª Femenina
77 Arantxa Alejandre Montero - Padel Cambrils Raquel Lizarte Martinez - Padel Cambrils 1ª Femenina
150 ELENA MARTINEZ DE LA TORRE ORRIOLS - TOT PADEL MARIA FREIXAS SOLE - MONTEROLS 1ª Femenina
105 Maria Linares Garrobo - . Rut Fernández Grau - . 1ª Femenina
67 Georgina Tarragó - MESKPADEL TARRAGONA Chusi Gutierrez - MESKPADEL TARRAGONA 2ª Femenina
65 Carla Alvarez Pujol - Tpi Paula Fdez De Caleya Miquel - Tpi 2ª Femenina
61 Gemma Gaya - Padel Cambrils Sandra Medina - Padel Cambrils 2ª Femenina
131 Pepi Martínez Anguilo - Padel Cambrils Myriam Fueyo Estevez - . 2ª Femenina
39 Ana Espartero - Tenis Salou Raquel Ayuso - Padel Cambrils 2ª Femenina
55 Laetitia Pieren - Set Cambrils Meritxell González - Set Cambrils 2ª Femenina
135 Esther Olmo Garcia - Cap Damaris Del Castillo - Cap 2ª Femenina
163 Bernadetta Lysik - Padel Cambrils Nuria Cabello - Padel Cambrils 2ª Femenina
52 Azucena Orensanz - PADELNOU MARIA GARCIA MARQUES - PADELNOU 2ª Femenina
46 Sonia Balbás Gómez - Eurosport Estival Park Rosiane Sanches - Eurosport Estival Park 2ª Femenina
19 Maria Cristina Carmona - Cub Ariadna Estevez - Cub 2ª Femenina
76 Nuria Gaya - PadelCambrils Carla De Alfonso - PadelCambrils 2ª Femenina
47 Carolina Pellicer - CN Reus Ploms Nerea Cañadas - Tennis Salou H2o 2ª Femenina
155 Blanca Gas Sancho - Tot Padel Míriam Mena Valentin - Tot Padel 2ª Femenina
108 Merce Ferrater - El De Mi Casa Rebeca Martin - Ninguno 2ª Femenina
79 Sonia Balbás Gómez - Eurosport Estival Park Cristina Romero Tris - Eurosport Estival Park 2ª Femenina
87 Cristina Rosello - Padel Cambrils Anna Serrano - Padel Cambrils 2ª Femenina
27 Nekane De La Hormaza Terreros - CT Tarragona Laura Foix Figuerola - CT Tarragona 2ª Femenina
118 CRISTINA ROSELLO SAINZ - Padel Cambrils M LAURA FUMAGALLI MARTINEZ - Set Cambrils 2ª Femenina
34 Michelle Morales Moreno - Padel Cambrils Anna Munte - Riudoms 3ª Femenina
41 Marta Martí Bel - Monterols Montse Fornós Samper - Padel Cambrils 3ª Femenina
42 Marta Martí Bel - Monterols Montse Fornós Samper - Padel Cambrils 3ª Femenina
5 Clara Pagès Gallego - Viding Sant Jordi Dolors Varea Santiago - Viding Sant Jordi 3ª Femenina
152 GLORIA ALCARAZ - Tpi SONIA PUENTE - SPARTANS 3ª Femenina
160 Montse Bretones España - Set Sara Sanchez Ruiz - Mes K Padel 3ª Femenina
74 Aina Porta Falguera - CUB Laia Falguera Vilamajó - Padel Cambrils 3ª Femenina
38 Lucía Romero - Tenis Salou H2O Judit Ferreres - Global 3ª Femenina
158 Montse Bretones España - Set Sara Sanchez Ruiz - Mes K Padel 3ª Femenina
159 Montse Bretones España - Set Sara Sanchez Ruiz - Mes K Padel 3ª Femenina
35 Maeva Fernandez - Setcambrils Lorena Cano - Setcambrils 3ª Femenina
49 Valeria Luppo Gaset - Padel Cambrils Sonia Pérez Barberá - Padel Cambrils 3ª Femenina
106 Aroa Gertrudix - CPT RIUDOMS Maria Duarte - CT SALOU 3ª Femenina
107 Aroa Gertrudix - CPT RIUDOMS Maria Duarte - CT SALOU 3ª Femenina
109 Marta Cerdan Lopez - TPI Marta Ferré Cañellas - TPI 3ª Femenina
54 Núria Martínez Boquera - Cub Nadia Freno - MarCambrils 3ª Femenina
112 Montserrat Llombart Corbella - Ninguno Mònica Huguet - Ninguo 3ª Femenina
84 Noemi Garcia - Padel Cambrils Lourdes Moreno - Padel Cambrils 3ª Femenina
83 Maria Muñiz Pacho - Set Rosa Abellan - Set 3ª Femenina
116 Patricia Carmona - Estival Park Miriam Garcia - Tenia Salou 3ª Femenina
81 Aida Font Ferré - CN REUS PLOMS Maria Ines Grandi - CN REUS PLOMS 3ª Femenina
73 CARLA BARROSO - CT REUS MONTEROLS LORENA GARCÍA - CT REUS MONTEROLS 3ª Femenina
129 ANALIA Burgueño - ... Toñi Ruiz - ... 3ª Femenina
89 Merche Domingo - Pàdel Cambrils Miryam Pueyo - Pàdel Cambrils 3ª Femenina
140 Dafne Jorba Baldovi - PadelCambrils Carlota Cardenoso Jorba - PadelCambrils 3ª Femenina
16 Aitzane Sánchez Gilabert - Padel Cambrils Clara Gallardo - - Padel Cambrils 4ª Femenina
20 Marina Giner Mena - MesK Pàdel Alba Fernández Castillo - MesK Pàdel 4ª Femenina
22 Vanesa Serrano Valiente - Reus Ploms Mòni-k Càmara Turull - Mesk Padel 4ª Femenina
26 Anna Marques - Meskpadel Cris Bonet - Meskpadel 4ª Femenina
153 Marta Garcia Puig - TPI Raquel Monterde Bau - TPI 4ª Femenina
138 Carlota Cardenoso Jorba - PadelCambrils Dafne Jorba Baldovi - PadelCambrils 4ª Femenina
98 Leonor Hernandez Sierra - Cub Gisela Carrera Cotd - Cub 4ª Femenina
59 Esther Sagues - —- Roser Morros - — 4ª Femenina
125 Marga Martínez Parra - MeskPadel Luz Marina Jiménez Velo - MeskPadel 4ª Femenina
121 Nur Ece Maeso - Set Cambrils Miriam Morales - Padel Cambrils 4ª Femenina
80 Katharina Dold - Club PadelNou Deni Martín Macías - Club Padel Ascó 4ª Femenina
104 Eli De La Peña - CN Ploms Gemma Basagaña - CN Ploms 4ª Femenina
28 Monica Fusté - Meskpadel Judit Garreta Salgado - Meskpadel 5ª Femenina
69 Laia Llauradó - Independent Sònia Mestre - Tot Padel 5ª Femenina