OPEN CHALLENGUER MUNICH - GLOBAL PADEL

Organizado por Maximum Padel Tour

Global Padel Sports

Fecha: 25/08/2019 a 01/09/2019

cartell_maximum_web.jpg (839 KB)



  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

1 MASC DS.jpg (1.31 MB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

2 MASC DS.jpg (1.31 MB)

3 MASC DS.jpg (3.32 MB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

4 MASC DS.jpg (1.31 MB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

1 FEM DS.jpg (789 KB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

2 FEM DS.jpg (1.88 MB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

3 FEM DS.jpg (1.31 MB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.  

4_1 FEM DS.jpg (822 KB)

4_2 FEM DV.jpg (687 KB)

 

 

 

 

 

CONSO 1 MASC DS.jpg (586 KB)

CONSO 2 MASC DS.jpg (598 KB)

CONSO 3 MASC DS.jpg (1.90 MB)

CONSO 4 MASC DV.jpg (596 KB)

CONSO 2 FEM DS.jpg (1.30 MB)

CONSO 3 FEM DS.jpg (601 KB)

Jugador 1 Jugador 2 Categoría
52 Javier Martínez Preciado - Club Tenis Salou H2O Raúl Pereyra - Padel Cambrils 1ª Masculina
123 Rubén Puertas Lorente - Global Padel Dani Dalmau - Tennis Torredembarra 1ª Masculina
78 Adri Villafranca - Padel Cambrils Jorge Ortiz - Cub Cambrils 1ª Masculina
98 ALBERT OLIVE - MESK PADEL GERARD MONSERRAT - GLOBAL PADEL SPORTS 1ª Masculina
148 Ferran Galeote - Padel Puigpelat Dani Padró - Padel Puigpelat 1ª Masculina
27 Alvaro Montiel Caruso - Winner Enzo Jensen Sirvent - Winner 1ª Masculina
126 Miguel Anguiano - Global Padel JOSE ANTONIO LOPEZ - Global Padel 1ª Masculina
68 Gerard Pons - Meskepadel Eric Oya - Libre 1ª Masculina
175 Toni Coello Segura - Global Padel Álex Ramos - Global Padel 1ª Masculina
164 Pablo Leguizamon Rodriguez - Padel Cambrils Victor Lopez Rubio - Padel Cambrils 1ª Masculina
63 Carlos Gilabert - Aldeapadel Javi Aicart - Vinapadel 1ª Masculina
149 Joaquin Gutierrez Díaz - Indoor Baix Penedès Adrià Parra Martinez - Indoor Baix Penedès 1ª Masculina
158 Jordi Perez - Global Miki Rams - Global 1ª Masculina
190 Miguel Morales Krück - TPI Gerard Fuentes Brun - TPI 1ª Masculina
95 Enric Reche - Cub Sports Ramon Castellvi - Cub Sports 1ª Masculina
37 Francesc Xavier Roca Pallejà - Reus Monterols Jordi Vives Vallverdú - Tenis Reus Monterols 1ª Masculina
203 Oliver Garcia Riquel - Punto Padel Oscar Martinez - Cunit 1ª Masculina
196 Ton Boquet - Tennis Tarragona Albert Bozalongo - Tennis Tarragona 1ª Masculina
87 RAUL HERNANDEZ LOZANO - Tennis Tarragona Javi Da Rocha Lopez - Tennis Tarragona 1ª Masculina
59 Unai Miras Pontil - TPI Cesc Huguet - Monterols 1ª Masculina
80 Diego Valdez - MesK Padel Xavier Magriña Gine - MesK Padel 2ª Masculina
189 Pedro Mercado - Pàdel Cambrils Sergi Ferré - CT Montblanc 2ª Masculina
176 Adria Capafons - Padel Cambrils Eric Contreras - Cub 2ª Masculina
62 IVAN JORDI PAÑOS - INDEPENDENT JORDI MARTI SOLE - MONTEROLS 2ª Masculina
45 Xavier Ezquerra Pintado - Global Padel Oscar Chávez Diaz - Global Padel 2ª Masculina
163 Gerard Cuadrat Silva - Plana D’en Berga Paco Villar Torres - Meskpadel 2ª Masculina
35 Iván Miras Del Pozo - Global Padel Xavi Rodríguez - Global Padel 2ª Masculina
171 Luis Rodríguez Ferrer - Independiente Albert Muñoz - Independiente 2ª Masculina
153 ENRIC ESPINAL - GLOBAL PADEL DAVID BATALLA - Global Padel 2ª Masculina
20 Victor Sanchez Sanchez - CN Reus Ploms Ferran Fernandez Julia - CN Reus Ploms 2ª Masculina
83 Sergio Cervantes Montero - Cub Oriol Biete - Pádel Cambrils 2ª Masculina
88 Alexander Blanco Núñez - Ninguno Andrés Andreu - Ninguno 2ª Masculina
199 JOSEP BALLVE MACAYA - Padel Reus RAUL PEREZ MATA - Padel Reus 2ª Masculina
90 Valen Raya - X4 Ivan Bitos - No Club 3ª Masculina
150 Antonio Navarrete - Mesk Albert Vives Cusido - Indoor Reus 3ª Masculina
125 Albert Lecha Mercadé - Indoor Torredembarra Rafael Cortés González - Indoor Torredembarra 3ª Masculina
93 Marc Utches - CT MONTEROLS Mario Utches - Nastic De Tarragona 3ª Masculina
159 Josep Freixas Palomino - Reus Deportiu Josep Freixas Rovira - Reus Deportiu 3ª Masculina
86 Salvador Reina Ayuso - TPI Sergio Galvan - TPI 3ª Masculina
128 Marcelo Turco - Mar Cambrils Calle Carlsson - Mar Cambrils 3ª Masculina
121 Sergi Triquell - Mkp Sergio Fernandez Capdevila - Tenis Tarragona 3ª Masculina
94 Carlos Aguilera - Barbera Padel Indoor Xavi Sanz - Barbera Padel Indoor 3ª Masculina
92 Manuel Postigo - Bar Tiki Taka Jordi Ruedas - Bar Tiki Taka 3ª Masculina
81 Enrique Jimenez Cordero - MesK Padel Raul Morga - MesK Padel 3ª Masculina
129 Jose Antonio Garcia Martinez - Padel Reus Joan Conde Fuguet - Padel Reus 3ª Masculina
91 Marc Pujol Miret - Cub Sports Centre Eduard Piqué Costa - Cub Sports Centre 3ª Masculina
67 Jose Emilio Martinez - Meskpadel Cristian Torres Cebrian - Meskpadel 3ª Masculina
82 Gerard Marco Riba - Set De Padel Falset Adrià Anguera Casut - Set De Padel Falset 3ª Masculina
70 Ivan Fuego Moral - Padelx4 Sergi Sanz Martinez - Padelx4 3ª Masculina
154 Juanjo García Balaña - Independent José María Ortí - Padelx4 3ª Masculina
155 David Espinosa Gil - Tpi Pol Ribas - Tpv 3ª Masculina
185 Victor Martínez Castillo - Global Jose Manuel Subías Zárate - Global 3ª Masculina
21 Àlex Sanromà Egea - PIV Ivan Valeriano Trilla - CTT 3ª Masculina
182 Rubén García - Monterols Aleix Tutusaus - Set Cambrils 3ª Masculina
188 Joan Llatse Mateo - NO Marc Gimenez Quebradas - NP 3ª Masculina
16 Fernando Checa Oriol - Global Fabián Crespo Blanco - Global 3ª Masculina
14 Manuel Romero - Tenis Salou H2O Juanfran Márquez - Meskepadel 3ª Masculina
197 Miguel Angel Camuesco - GLOBAL PADEL Joan Domenech - GLOBAL PADEL 3ª Masculina
10 Carles Parés Domingo - MésKpàdel Mario Garcia - MésKpàdel 3ª Masculina
200 Sebastia Pujal Cot - Cub Goyo Alberto - Set 3ª Masculina
6 Carles Miro Linares - TPI Àngel Rodríguez Fonoll - TPI 3ª Masculina
5 Sergi Martin Borràs - MesKpadel Hector Labrador Embid - Torredembarra 3ª Masculina
202 David Grandioso Labrador - Tot Padel Esteban García Merino - Pádel Reus 3ª Masculina
205 Cristian López Revuelta - Reus Ploms Adrián Garcia Titos - X4 3ª Masculina
180 JORDI RODRIGUEZ - CTR Monterols LITUS DIAZ - CTR Monterols 3ª Masculina
30 Joseba Iparraguirre - -- Sergio Lara - -- 3ª Masculina
11 DANIEL CARMONA RUBIO - Tenis Salou Xavier Tomas Cabot - Tenis Salou 3ª Masculina
49 Alejandro Fernández Cabezas - Global Padel Basili Pérez Franqués - Sin Club 3ª Masculina
32 Javier Robles - TPI Tarragona Javier García - TPI Tarragona 3ª Masculina
162 Albert Frutos - Independent Vicenç Puig - Independent 3ª Masculina
29 Jesús Taboada Santalla - Meskpadel Jonatan Manotas Martínez - Meskpadel 3ª Masculina
50 Joan Escoda Ferre - Monterols Kilian Escoda Torres - TPI 3ª Masculina
177 Fernando Roca López - CUB SPORTS Fran Gómez Molina - TENNIS SALOU H2O 3ª Masculina
179 Pol Moles Rivera - Padel Cambrils Dani Romera - Padel Cambrils 3ª Masculina
156 MANEL BONNIN LOPEZ - MESKPADEL ADRIA AGUDO ANGUERA - MESKPADEL 3ª Masculina
38 Luis Valades Gracia - CUB Jose Miguel Suárez Moscosio - CUB 3ª Masculina
1 Alvaro Carcelle - Padel X4 Oriol Carcelle - Padel X4 4ª Masculina
198 Ruben Valenciano - . Ruben Tello - . 4ª Masculina
160 Marc Marco Bolaños - Play Cambrils Alexis Llaberia Almacelles - Lliure 4ª Masculina
96 Guillaume Dumand - Cub Cambrils Julio Suarez - Cub Cambrils 4ª Masculina
169 Oscar Domingo Martínez - MesK Padel Esteban Martínez Rosa - MesK Padel 4ª Masculina
97 David Sanchez Mcgregor - Global David Alcolea Ezquerra - Global 4ª Masculina
120 Nil Rodríguez - Padel Cambrils Eloi Guasch - Cub Sports 4ª Masculina
183 Pep Gibert - Cub Sports Cambrils Andrey Barasco - Cub Sports Cambrils 4ª Masculina
13 Franc Llambrich - T’has Passat Daniel Jerez Roman - Padel Nou 4ª Masculina
58 Albert Torrents Fernández - MeskPadel Rafael Rovira Agüera - MeskPadel 4ª Masculina
69 Marc Felip - Cap Jordi Vazquez - Cap 4ª Masculina
24 David Pérez - - Sergi Claramunt - - 4ª Masculina
73 Javier Juste Olesti - Tot Padel Reus Marc Juste Aixalà - Tot Padel Reus 4ª Masculina
7 Oscar Alonso - Meskpadel José Lozano - Meskpadel 4ª Masculina
122 CARLES MARCO Llorens - Lliure Pau Recasens Carrillo - Lliure 4ª Masculina
34 Jordi Vendrell Cardona - Ploms Marcos Lopez Rubio - Ploms 4ª Masculina
46 Aleix Calba - Ninguno Jordi Gomez Vargas - Ninguno 5ª Masculina
3 Hugo Nuñez Del Prado - Ninguno Jose Fernandez Artacho - Ninguno 5ª Masculina
44 Júlia Martí Barceló - A Nerea Bayo Martínez - Padel Colors 1ª Femenina
76 Feli Vázquez Deza - Padel Cambrils Rut Fernández Grau - . 1ª Femenina
56 LAURA BATALLA MARZO - TPI PAULA DOLS - A 1ª Femenina
168 Alba Martinez Franch - Meskpadel Anna Martínez Franch - Meskepadel 1ª Femenina
8 Marta Millán Moral - Padel Cambrils Maria Freixas Solé - Monterols 1ª Femenina
55 MARY GRANDI - C.N. REUS PLOMS YOLANDA GIMENEZ MIRANDA - C,N, REUS PLOMS 2ª Femenina
172 Gemma Muñoz Gutiérrez - Estival Cristina Catalán Aguirre - Independiente 2ª Femenina
54 Mireia Villalba Borras - REUS PLOMS Laura Guillen Margalef - Global 2ª Femenina
157 Merce Ferrater Simon - El De Mi Casa Eva Isern - El De Mi Casa 2ª Femenina
48 Cristina Carmona Díaz - Cub Neus González Paradell - Cub 2ª Femenina
33 Nekane De La Hormaza Terreros - CTT Laura Foix - CTT 2ª Femenina
22 Valeria Luppo Gaset - Padel Cambrils Elena Martinez De La Torre Orriols - Tot Padel 2ª Femenina
167 Rosa Valera Garcia - TPI Elsa Adrian Borras - TPI 2ª Femenina
57 Marta Navarro - Global Padel Ana García - Nastic 2ª Femenina
152 Mariona Rendé - Meskepadel Miriam Martinez - Meskepadel 2ª Femenina
4 Dori Isern - Indorr Reus Ester Caire - Cap 2ª Femenina
84 Montse Royo Tacias - CTT Marta Valls March - CTT 2ª Femenina
204 Montse Robles - Tenis Tgna Aurea Gomez - Ttgna 2ª Femenina
66 Margarita Isern Marti - Tot Padel Reus Cristina Savé Urgellès - Tot Padel Reus 2ª Femenina
17 Lucía Romero - Tenis Salou H2O Judit Ferrreres - Independiente 2ª Femenina
147 Mireia Sanz Budesca - Padel Maresme Miriam Mena - Tot Padel 2ª Femenina
18 Rocio Castro Jiménez - Plana D'en Berga Maite Caneda - Tpi 2ª Femenina
187 MIRIAM FUEYO - . GEMMA GAYA - . 2ª Femenina
151 Patricia Martín - - Laetitia Pieren - - 2ª Femenina
75 Roser Marquès Palau - Tennis Tarragona Monica Sánchez-Corral Mena - Tennis Tarragona 2ª Femenina
31 Alba López Blesa - Tot Padel Reus Verónica Ortega Martin - Tot Padel Reus 3ª Femenina
28 Sandra Bartolomé Zamora - Independiente Kristel De Landtsheer - Global 3ª Femenina
9 Núria Martínez Boquera - Cub Mònica Torrell Bueso - Cub 3ª Femenina
195 Gloria Alcaraz - Ninguno Ainara Mateu - Tpi 3ª Femenina
15 Sabina Van Haaften - Padel Tennis Costa Daurada Rebeca Martin Fernandez - Tpi 3ª Femenina
186 ANALIA BURGUEÑO - R Deportiu MARIA NOLLA - ... 3ª Femenina
26 Toñi Ruiz Ruiz - Tot Padel Raquel Del Rey Ballesta - Tot Padel 3ª Femenina
127 Patricia Granados - CN Reus Ploms Maria Rosa Benedicto - PIV 3ª Femenina
72 Mariona Pont Salvadó - Monterols Marta Martí Bel - Monterols 3ª Femenina
74 MARGA GOMEZ DURAN - CLUB DE PADEL RIUDOMS CRISTINA TERRONES ALVAREZ - CLUB DE PADEL RIUDOMS 3ª Femenina
89 Mercè Masdeu Massó - CTR Monterols Carmina Gassó Llaberia - CTR Monterols 3ª Femenina
119 Laura Monné - PIV VALLS María José Sánchez Bailén - Global Padel 3ª Femenina
51 Cristina Rodríguez Jimenez - Tpi Laura Claramunt Domènech - Tpi 3ª Femenina
39 LORENA GARCIA - CTR MONTEROLS CARLA BARROSO - CTR MONTEROLS 3ª Femenina
77 Giseli Martins - Global Marta Garcia - Global 3ª Femenina
19 Marta Navarro - Global Padel Ana García - Nastic De Tarragona 3ª Femenina
85 Sebi Valverde Martinez - T. Tarragona Lourdes Berbel Garcia - Monterols 3ª Femenina
173 Aina Porta Falguera - CUB Miriam Morales Mauri - PADEL CAMBRILS 3ª Femenina
201 Judith Vilaro Viladoms - Monterols Cristina Barbera Alonso - Monterols 4ª Femenina
79 Esther Sagues - Independiente Neus Roc - Viding 4ª Femenina
12 Montserrat? Constanti Fernández - Meskpadel Celeste Di Paolo Pereyra - Meskpadel 4ª Femenina
124 Yolanda Llaberia Martínez - MeskPadel Albà Fernández Castillo - MeskPadel 4ª Femenina
2 Raquel Jiménez Cuadro - CN Reus Ploms Vanesa Serrano Valiente - CN Reus Ploms 4ª Femenina
146 Laura Valverde Busqué - Golf Costa Daurada Abigail Martínez Espiau - Golf Costa Daurada 4ª Femenina
60 Paqui Torrejón Ríos - MeskPadel Celia Rojo Jurado - TPI 4ª Femenina
23 ELI DE LA PEÑA - C.N PLOMS GEMMA BASAGAÑA - CN PLOMS 4ª Femenina
25 Marta Garcia Puig - TPI Lorena Barberà Campos - TPI 4ª Femenina
36 Judit Garreta - MeskPadel Marga Martinez Parra - MeskPadel 4ª Femenina
61 Lourdes García Castellano - Meskpadel Sara Navarro Casadó - Meskpadel 5ª Femenina
174 Cinta Garcia Romero - PadelX4Reus Elisabeth Giraldez Uroz - PadelX4Reus 5ª Femenina