CHALLENGER J.S. AUTOMOCIÓ - 1r ANIVERSARI PIV

Organizado por Maximum Padel Tour

Padel indoor valls

Fecha: 20/10/2019 a 27/10/2019

WhatsApp Image 2019-10-01 at 14.34.20.jpg (257 KB)



  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

1_A MASC DM.jpg (804 KB)1_B MASC DLL.jpg (682 KB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

2 MASC dll.jpg (659 KB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

3 MASC DM.jpg (1.85 MB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

4_A MASC DM.jpg (800 KB)4_B MASC DM.jpg (803 KB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

2 FEM DM.jpg (810 KB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

3_A FEM DM.jpg (813 KB) 3_B FEM DM.jpg (805 KB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE DOS SETS, EN CAS D'ANAR AL 3r ES REALITZARÀ UN SUPER TIE BREAK a 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2 PUNTS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

4 FEM DM.jpg (768 KB)

Jugador 1 Jugador 2 Categoría
11 Willi Marquez Roldan - Padel Indor Valls Guillermo Marquez Labella - Padel Indor Valls 1ª Masculina
39 Rafa Rosell Fores - CT Puigpelat Leo Fabian Carcereri - Padel Indoor Valls 1ª Masculina
42 PACO VILLAR TORRES - MASK PADEL ESTEBAN GARCIA MERINO - INDEPENDIENTE 1ª Masculina
78 Gerard Cuadrat Silva - Padel Indoor Valls Rafa Ramos Tello - Padel&tennis Puigpelat 1ª Masculina
56 Rafa Rosell Lopez - CT Puigpelat Dani Padro Farre - CT Puigpelat 1ª Masculina
97 Jorge Calvo Oroz - Nastic Toni Olmos Margol - Meskpadel 1ª Masculina
85 Xavi Saperas - Pàdel Puigpelat Pep Martí - Pàdel Puigpelat 1ª Masculina
103 Arnau Cucurull - Club Tennis Valls Raul Fernandez Soria - PIV 1ª Masculina
57 Xavier Cebrian - MéSK Pàdel Ferran Galeote - Pàdel Puigpelat 1ª Masculina
109 Cesar Gil - Tennis Salou Xavi Roberto - Tennis Salou 1ª Masculina
59 ALBERT OLIVE - MESK PADEL GERARD MONSERRAT - GLOBAL PADEL SPORTS 1ª Masculina
108 Sergi Ferré - Tennis Montblanc Nadin Rodriguez - Tennis Montblanc 1ª Masculina
44 Jorge Calvo Oroz - Nastic Toni Olmos Margol - Maskpadel 2ª Masculina
73 GUILLERMO LUQUE - MESK PADEL TENTE CASADO - LA PLANA D´EN BERGA 2ª Masculina
89 Javier Solé Escobedo - Padel Indoor Valls Andres Ramos Tello - Padel Indoor Valls 2ª Masculina
55 BUENAVENTURA PÉREZ PACHECO - TPI LUIS BERMÚDEZ MADRID - TPI 2ª Masculina
66 Jesus Bregante - CTV Raul Santo - CTV 3ª Masculina
80 FRANCESC MASOT ARRIBAS - INDEPENDIENTE GERARD GUAL FALIP - Meskpadel 3ª Masculina
79 Albert Lecha Mercadé - Indoor Torredembarra Frederic Carrero Vila - Indoor Torredembarra 3ª Masculina
65 Gorka González Larrea - PIV Manel Castaño Leiva - PIV 3ª Masculina
47 Ivan Valeriano Trilla - CTT Alex Sanroma - Padel Indoor Valls 3ª Masculina
70 Diego Fernandez - Puigpelat Ruben Pelleja - Puigpelat 3ª Masculina
58 Toni Garcia Ramos Labata - Meskpadel Josep Maria Padreny Celma - Puigpelat 3ª Masculina
76 ALVARO EXPOSITO RAMIREZ - Padel Y Tenis Puigpelat JOSEP VERNET ESPAÑOL - Padel Y Tenis Puigpelat 3ª Masculina
72 DANIEL MONTSERRAT CARBONELL - Ctv JOSE LUIS MARQUEZ ROVI - PADEL-TENNIS PUIGPELAT 3ª Masculina
62 Daniel Carreras - Mesk Padel José Emilio Martinez - Mesk Padel 3ª Masculina
71 Emilio Muñoz Barrancos - Club Tenis Montblanc Isidre Moreno - Club Tenis Montblanc 3ª Masculina
83 Ricardo Pulido Mellado - Indp. Javier Gracia Mesas - Indp. 3ª Masculina
112 Pere Jesús - Cptr Xavi Ruiz - Cptr 3ª Masculina
111 Kerin Cabeza Lizaso - Puigpelat Sergi Jornet Batlle - Puigpelat 3ª Masculina
6 Dani Serrano Barreiro - Pádel & Tennis Puigpelat José Ramón Oteros Tovar - Pádel & Tennis Puigpelat 3ª Masculina
12 Gabriel Sabater Brotons - Meskpadel Javier Galván Larraga - Meskpadel 3ª Masculina
107 José Miguel Suárez Moscosio - Cub Sports Centre Luis Vega Cosido - Cub Sports Centre 3ª Masculina
99 Oscar Chavez Diaz - Global Felipe Sanchez - Global 3ª Masculina
19 Ramon Invernon Agras - Padel Indoor Valls Matias Sabidó Foraster - Padel Indoor Valls 3ª Masculina
20 Manel Bonnin - Meskpadel Adrià Agudo - MesKpadel 3ª Masculina
96 Xavi Segura Jobal - Puigpelat Julian Ruiz Delgado - Puigpelat 3ª Masculina
31 Joan Escoda Ferre - Monteroks Kilian Escoda Torres - Tpi 3ª Masculina
102 Joe Maria Ortí - Padelx4 Juanjo García Balaña - No One 3ª Masculina
92 Xavi Guasch Isern - PIV Joan Manel Odena Garcia - PIV 3ª Masculina
2 Òscar Peris Rodenas - Club Tennis Valls Manuel Gutierrez Vázquez - RCNT 3ª Masculina
34 Jesus Bregante - CTV Fran Oller - CTV 3ª Masculina
94 Eduard Ortega Ruiz - Club Tennis Valls Xavier Pena Martinez - Padel Puigpelat 3ª Masculina
105 Gorka Blanco Collado - Ninguno Iker Besos Perez - Ninguno 4ª Masculina
100 David Espinosa Gil - Tpi Antonio Marquez - Libre 4ª Masculina
95 J.ramon Marquez - Reus Ploms José Maria Godoy - Ninguno 4ª Masculina
82 Jose Perales Alcon - Padel Indor Valls David Bailera Mora - Padel Indor Valls 4ª Masculina
106 Joan Castella Velasco - PVI Manolo Chouza Figueroa - Piv 4ª Masculina
48 Sergi Claramunt Domenech - Mes K Padel Tarragona Jose Joaquin Gerona Alarcon - Mes K Padel Tarragona 4ª Masculina
36 Cristóbal Ramírez Sánchez - Pádel Puigpelat Rafa Entrena Pareja - Pádel Puigpelat 4ª Masculina
38 Esteban Martínez Rosa - Meskpadel David Martin - Indor Pádel Valls 4ª Masculina
113 Oscar Morgado - Piv Saul García Corpas - Piv 4ª Masculina
43 Prudenci López Galán - Reus Deportiu Danny Lago - Montblanc 4ª Masculina
30 Javier Sanchez Sanchez - PIV Jordi Plana Toldra - PIV 4ª Masculina
45 Josep Concernau Aubia - TTP Valls Chus León Fernández - TTP Valls 4ª Masculina
15 Cristian Torres Cebrián - Meskpadel Albert Durá Estrade - Meskpadel 4ª Masculina
77 Joel Maurice Curtis - Mar Cambrils Aleix Matamoros - Mar Cambrils 4ª Masculina
5 Rubén Ruiz Silva - CT Plana D'En Berga Aian Gonzalez Ribas - CT Plana D'En Berga 4ª Masculina
16 Ruben Waring Godofredo - PIV Luis Alberto Martínez Cuellar - PIV 4ª Masculina
81 Andreu Oso Ayete - Piv Valls Josep Maria Bardina Roca - Piv Valls 5ª Masculina
104 FRAN TENORIO MANZANO - Sin Club CRISTIAN TENORIO DE LOS RIOS - Sin Club 5ª Masculina
93 Roser Marquès Palau - Club Tennis Tarragona Roser Pulido Socias - Independent 1ª Femenina
41 Maria Freixas Sole - Monterols Laura Casanova Palanca - Monterols 1ª Femenina
7 Monica Arasa Fontova - PIV Maria Inmaculada Hernandez Alberich - Plana D'en Berga 1ª Femenina
54 Anna Soldevila San Jose - Independent Nekane De La Hormaza Terreros - CTT 2ª Femenina
46 Sandra Garcia - Plana D'en Berga Aina Invernon - Plana D'en Berga 2ª Femenina
24 Monica Guerra Diaz - PIV Sonia Benedicto - PIV 2ª Femenina
49 Eli Sans Vives - Club Tennis Valls Vicenta Santiago Campano - Tpi 2ª Femenina
17 Mireia Garcia Ferré - PIV Noemí Martin Casabona - PIV 2ª Femenina
63 Rocio Castro Jiménez - Plana D'en Berga Sandra Farre Mas - Plana D'en Berga 2ª Femenina
18 CRISTINA RODRIGUEZ JIMENEZ - TPI LAURA SANCHEZ VIDAL - TPI 3ª Femenina
101 MÒNICA LLAGOSTERA SERRA - Plana D'en Berga / Padel Indoor Valls M.ANTONIA CLOFENT OLIVA - Padel Indoor Valls / Club Tennis Valls 3ª Femenina
91 Gemma Queralt Blasi - Tennos&padel Puigpelat Ascension Lopez Fernandez - Plana D’en Berga 3ª Femenina
13 Isa Martínez - CT Plana D'en Berga Mamen Milian - CT Plana D'en Berga 3ª Femenina
32 Elisabet Sanahuja Font - Padel Puigpelat Alicia Lopez Muñoz - Padel Puigpelat 3ª Femenina
53 Montse Fernández Sánchez - Padel Puigpelat Sònia Vives Garcia - Padel Puigpelat 3ª Femenina
52 Rebeca Martin Fernandez - Tpi Miriam Medina Moreno - Tpi 3ª Femenina
74 Elisabet Musté Bulló - MesKpadel Mariona Rende - Meskpadel 3ª Femenina
51 Mim Cerdà Vallvè - Padel Puigpelat Elena Viudez Mestre - Padel Puigpelat 3ª Femenina
64 Judit Travé Miret - Pàdel Indoor Valls Raquel Benedicto Melero - Pàdel Indoor Valls 3ª Femenina
40 Marcos Antolinos - PIV Marco Sanchez Rodriguez - PIV 3ª Femenina
86 Rocío Cidoncha Merino - Club Tenis Montblanc Nuri Segovia - Pase Indoor Vals 3ª Femenina
60 Xenia Vallvey - Padel Puigpelat Georgina Tarragó Prunera - Meskpadel Tarragona 3ª Femenina
8 Sandra Pares Canals - CTV Elisenda Vilaplana - CTV 3ª Femenina
90 Lola Serrano - PIV Maria Rosa Benedicto - PIV 3ª Femenina
87 Daniela Galván Serrano - Padel Puigpelat Dalia Acosta - Padel Puigpelat 3ª Femenina
14 María Isabel Godofredo Azorin - VIP Esmeralda Gallego Leon - VIP 4ª Femenina
110 Raquel Francés Pérez - Plana D'en Berga Maria Gandia Bello - Plana D'en Berga 4ª Femenina
98 Roser Morros .. - Xz Esther Sagues Zz - Zz 4ª Femenina
1 Montse Constantí Fernández - Pdel Indoor Valls Raquel Roca Chavarria - Padel Indoor Valls 4ª Femenina
35 Nora Viudez Corral - Padel Indoor Valls Sabela Rey Rey - Padel Indoor Valls 5ª Femenina
21 JORDINA FERRE MARTIN - Padel Indoor Valls SUSANA SABATÉ CLAROS - Padel Indoor Valls 5ª Femenina