Super Grand Slam Altrad Rodisola

Organizado por Maximum Padel Tour

Mes K Pàdel Tarragona

Fecha: 13/01/2019 a 20/01/2019

WhatsApp Image 2018-12-13 at 10.23.37.jpeg (262 KB)



1-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS EXCEPTUANT CONSOLACIÓ (SUPER TIE BREAK)

2-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
3-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS

FER CLIC A L'IMATGE PER AMPLIAR-LA

1CATMAS.jpg (1.81 MB)

1-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS EXCEPTUANT CONSOLACIÓ (SUPER TIE BREAK)

2-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
3-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS

FER CLIC A L'IMATGE PER AMPLIAR-LA

2CATMAS.jpg (2.00 MB) 

1-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS EXCEPTUANT CONSOLACIÓ (SUPER TIE BREAK A 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2)

2-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
3-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS

FER CLIC A L'IMATGE PER AMPLIAR-LA

2CONMAS.jpg (1.56 MB)

1-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS EXCEPTUANT CONSOLACIÓ (SUPER TIE BREAK)

2-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
3-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS

FER CLIC A L'IMATGE PER AMPLIAR-LA

3CATMAS.jpg (3.44 MB)

1-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS EXCEPTUANT CONSOLACIÓ (SUPER TIE BREAK A 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2)

2-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
3-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS

FER CLIC A L'IMATGE PER AMPLIAR-LA

3CONMAS.jpg (2.00 MB)

1-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS EXCEPTUANT CONSOLACIÓ (SUPER TIE BREAK)

2-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
3-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS

FER CLIC A L'IMATGE PER AMPLIAR-LA

4 CATMAS.jpg (3.41 MB) 

1-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS EXCEPTUANT CONSOLACIÓ (SUPER TIE BREAK A 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2)

2-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
3-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS

FER CLIC A L'IMATGE PER AMPLIAR-LA

4CONMAS.jpg (2.01 MB)

1-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS EXCEPTUANT CONSOLACIÓ (SUPER TIE BREAK)

2-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
3-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS

FER CLIC A L'IMATGE PER AMPLIAR-LA

5CATMAS.jpg (1.58 MB)

1-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS EXCEPTUANT CONSOLACIÓ (SUPER TIE BREAK A 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2)

2-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
3-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS

FER CLIC A L'IMATGE PER AMPLIAR-LA

5CONMAS.jpg (938 KB)

1-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS EXCEPTUANT CONSOLACIÓ (SUPER TIE BREAK)

2-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
3-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS

FER CLIC A L'IMATGE PER AMPLIAR-LA

1CATFEM.jpg (1.16 MB)

1-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS EXCEPTUANT CONSOLACIÓ (SUPER TIE BREAK)

2-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
3-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS

FER CLIC A L'IMATGE PER AMPLIAR-LA

2CATFEM.jpg (1.56 MB)

1-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS EXCEPTUANT CONSOLACIÓ (SUPER TIE BREAK A 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2)

2-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
3-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS

FER CLIC A L'IMATGE PER AMPLIAR-LA

2CONFEM.jpg (937 KB)

1-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS EXCEPTUANT CONSOLACIÓ (SUPER TIE BREAK)

2-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
3-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS

FER CLIC A L'IMATGE PER AMPLIAR-LA

3CATFEM.jpg (1.99 MB)

1-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS EXCEPTUANT CONSOLACIÓ (SUPER TIE BREAK A 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2)

2-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
3-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS

FER CLIC A L'IMATGE PER AMPLIAR-LA

3CONFEM.jpg (1.55 MB)

1-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS EXCEPTUANT CONSOLACIÓ (SUPER TIE BREAK)

2-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
3-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS

FER CLIC A L'IMATGE PER AMPLIAR-LA

 4CATFEM.jpg (1.99 MB)

1-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS EXCEPTUANT CONSOLACIÓ (SUPER TIE BREAK A 10 AMB DIFERÈNCIA DE 2)

2-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
3-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS

FER CLIC A L'IMATGE PER AMPLIAR-LA

4CONFEM.jpg (1.55 MB) 

1-TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS EXCEPTUANT CONSOLACIÓ (SUPER TIE BREAK)

2-TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
3-L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS

FER CLIC A L'IMATGE PER AMPLIAR-LA

5CATFEM.jpg (1.77 MB)

REGLAMENTO MAXIMUMPADELTOUR.pdf (1.91 MB)

Jugador 1 Jugador 2 Categoría
118 ALBERT OLIVE LLADO - Mes K Pàdel Tarragona Gerard Monserrat - Més K Pàdel Tarragona 1ª Masculina
152 Ton Batlle Artal - Tenispark David Garcia Serra - Ninguno 1ª Masculina
27 Marc Roigé Mestre - Pàdel Cambrils Jordi Franch - Pàdel Cambrils 1ª Masculina
195 Joel Climent Subirats - Setcambrils Carlos Belles - Setcambrils 1ª Masculina
200 Toñi Cebrian - Meskpadel Silvia Peña - Meskpadel 1ª Masculina
178 David Martell Gasso - MeskPadel Carlos Colman - MeskPadel 1ª Masculina
197 Marc Llort Fomenech - TPI Daniel Rivera Salgado - TPI 1ª Masculina
198 Marc Llort Fomenech - TPI Daniel Rivera Salgado - TPI 1ª Masculina
231 Ainara Pozuelo Domínguez - Club Tennis Tarragona Carlota García Martín-Consuegra - Club Tennis Tarragona 1ª Masculina
172 Carlos Trigo Ansola - Padel Reus Jordi Pérez Naranjo - Padel Reus 1ª Masculina
253 Albert Viñas - Club Padel Cambrils Gerard Gras Lizano Gras Lizano - Tarragona Padel Indoor 1ª Masculina
134 Alex Casas Solsona - Mesk Padel Artur Bel - PADEL COLORS 1ª Masculina
250 Gerard Francino - - Ferran Bueno - - 1ª Masculina
4 Juan Bel Serrat - Meskpadel Aitor Ondozabal - Meskapdel 1ª Masculina
185 Cristobal Ramirez Gea - Cub Sports Martin Del Pontigo - Cub Sports 1ª Masculina
159 Fernando Troyano Puig - Riudoms Oliver Garcia Riquel - Padel Indoor Cubelles 1ª Masculina
58 Gabriel Sabater - Meskpadel Josep Maria Fontbona - Meskpadel 1ª Masculina
97 Arnau Vidal Miró - Cub Sports Carles Torres Nos - Cub Sports 2ª Masculina
176 Ruben Bardal Martinez - Essencial Costa Dorada Club De Padel David Clement - Cambrils 2ª Masculina
201 Mauro Iriarte - Global Padel Víctor Aguiar - Padel Reus 2ª Masculina
96 DIEGO VALDEZ - MESK PADEL Javier Martinez Preciado - Tennis Salou 2ª Masculina
205 Joaqui Gutiérrez - Independiente Marce Garcia - Estival Park 2ª Masculina
51 Roger Dominguez - Meskpadel Xavier Magriña - Meskpadel 2ª Masculina
44 Miki Cardenas - Meskpadel Jordi Bonachi - Meskpadel 2ª Masculina
225 Ramon Castellvi - Cub Sports Enric Reche - Cub Sports 2ª Masculina
171 Julià Giné Elies - TPI Carlos Pobo Peris - TPI 2ª Masculina
206 Joaqui Gutiérrez - Independiente Marce Garcia - Estival Park 2ª Masculina
48 Gerard Blasco - Mas Passamaner Carles Eusebi - Mas Passamaner 2ª Masculina
91 Àlex Checa Llamosí - Tennis Tortosa Rafa Rosell López - Puigpelat 2ª Masculina
93 Manel Ramírez Rufo - Plana D'en Berga Pelayo Reimondo Camblor - Monterols 2ª Masculina
164 Javier Da Rocha - - Andres Andreu Navas - - 2ª Masculina
189 Alfons Masero Vilafranca - CTT Javier Fontanet Royo - CTT 2ª Masculina
122 Adri Villafanca - Padel Cambrils Pepo Pujol - Padel Cambrils 2ª Masculina
127 Josep Freixas Rovira - Monterols Albert Freixas Palomino - Reus Deportiu 2ª Masculina
145 Dani Padro Farre - Padel Puigpelat Javi Saperas Martin - Plana D,emberga 2ª Masculina
125 Aleix Martí Pellejà - Mora D'ebre Josep Maria Prous Muruzabal - Mora D'Ebre 2ª Masculina
184 Ivan Bitos - -- Ignasi Ortoneda - Padel Cambrils 2ª Masculina
120 Toni Olmos Margol - TPI Mikel Rams Domenech - MesK Padel 2ª Masculina
117 Sergio Morales Yeste - Mesk Padel Sergio Prada Parra - Mesk Padel 2ª Masculina
154 SERGIO VALVERDE BUSQUÉ - GOLF COSTA DAURADA TARRAGONA SPORTS CENTER ÓSCAR MUÑOZ VALENZUELA - GOLF COSTA DAURADA TARRAGONA SPORTS CENTER 2ª Masculina
28 Marc Freixas - Club Tennis Reus Monterols Xavier Roca Palleja - Club Tennis Reus Monterols 2ª Masculina
163 PACO VILLAR TORRES - MASKEPSDEL TARRAGONA TENTE CASADO - TTP VALLS 2ª Masculina
188 Alfons Masero Vilafranca - CTT Javier Fontanet Royo - CTT 2ª Masculina
217 Toni Coello Segura - Ninguno Javi Fernández Jorge - Tennis Tarragona 2ª Masculina
233 Javi Cano Fortuny - Tarragona Raül Hernandez Lozano - Tarragona 2ª Masculina
155 Roberto Mendoza Puente - Meskepadel Angel Vazquez Garcia - Meskepadel 2ª Masculina
29 Gerard Pons - Meskpadel Daniel Dalmau - Meskpadel 2ª Masculina
183 Xavier Morros - Sabó Morros TDB Josep Maria Miquel - Sabó Morros TDB 3ª Masculina
87 Mariona Rende - Meskpadel Aina Invernon - Meskpadel 3ª Masculina
89 Bego Perez - Meskpadel Eli Muste - Meskpadel 3ª Masculina
82 Frederic Cardenoso - Set Cambrils Roberto Rambla - Ninguno 3ª Masculina
156 Marcelo Turco - GLOBAL PADEL Sergio Lucero - Independiente 3ª Masculina
140 Jose Miguel Jimenez Pinar - No Joaquin Calero Nuñez - No 3ª Masculina
143 Carles Parés Domingo - Més K Pàdel Guillem Luque Ruiz - Més K Pàdel 3ª Masculina
144 JESÚS GARCÍA VOZMEDIANO - MONTEROLS RUBEN GARCÍA BERBEL - MONTEROLS 3ª Masculina
124 Alexander Blanco Núñez - Ninguno Mariano Castellanos Fabrega - Ninguno 3ª Masculina
151 CARLOS HOMEDES BEL - STC RAMON IBAÑEZ SABATE - STC 3ª Masculina
138 Javier Juste Olesti - Tot Padel Oscar Chaves Diaz - Global 3ª Masculina
161 Jordi Cabral - Top Ten Padel Valls Rafa Fernandez - Top Ten Padel Valls 3ª Masculina
105 Xavier Seró Rosselló - Tennis Tarragona Ferran Castellvi Ferrer - Tennis Tarragona 3ª Masculina
128 Miguel Angel Gil Fuentes - Meskpadel Francisco Lopez - Meskpadel 3ª Masculina
167 Juan Ramón Abellán-García Núñez - * Jesus Abascal Clotas - * 3ª Masculina
101 Alexis Villanueva Maldonado - Meskpadel Javi Garcia Mesas - Meskpadel 3ª Masculina
98 Sergio Moyano - Más Passamaner Ricardo Pulido - Más Passamaner 3ª Masculina
133 CARLOS POSADA BRU - MES K PADEL BASILI PEREZ FRANQUES - MES K PADEL 3ª Masculina
81 Jordi Aiguade Galera - Tennis Tarragona David Bonjorn - Tennis Tarragona 3ª Masculina
8 José Miguel Suárez Moscosio - Cub Sports Centre David Jimenez Mendez - Cub Sports Centre 3ª Masculina
222 Carles Miro Linares - Tpi Oscar Castañer Mateo - Meskpadel 3ª Masculina
238 Enric Conca Ortuño - Reus Deportiu Joan Francesc Garcia Fontgivell - Tot Padel 3ª Masculina
228 Toni Labata - MesKpadel Matias Bahamonde - MesKpadel 3ª Masculina
22 Aitor Ujaque Bataller - Meskpadel David Garcia - Meskpadel 3ª Masculina
230 Felix Ariño - CTT Sergio Gonzalez - Torredembarra 3ª Masculina
41 Isaac Mensa Mensa - SCQ Xavier Vila Gazquez - SCQ 3ª Masculina
40 Adrian Macias - Meskpadel Antonio Bonillo - Meskpadel 3ª Masculina
247 Wladi Pozuelo - Reial Club Nàutic De Tarragona Pedro Claverías - Reial Club Nàutic De Tarragona 3ª Masculina
23 Jaime Farré Ochando - Chiquitines Manolo Benítez Pozo - Chiquitines 3ª Masculina
35 Toni Robles - Meskpadel Albert Vives - Meskpadel 3ª Masculina
34 Jose Roman - Meskpadel Edson Montes - Meskpadel 3ª Masculina
232 Adria Capafons - Set David Blanco Pincel - Tpi 3ª Masculina
234 ALVARO EXPOSITO RAMÍREZ - Puigpelat SERGI JORNET - Puigpelat 3ª Masculina
13 Alvaro Rico - MesKPadel Josep María Padreny - MesKPadel 3ª Masculina
15 Juan Martínez Sienes - Meskpadel Enrique Bernal Alonso - Meskpadel 3ª Masculina
215 Salvador Reina Ayuso - TPI Fernando Navajas Jiménez - TPI 3ª Masculina
187 Cèsar Gil - Tennis Salou Xavi Roberto - Tennis Salou 3ª Masculina
191 Adrian Ceron - Padelnou Victor Alvarez - Padelnou 3ª Masculina
37 Albert Carrete - Meskpadel Alex Gil - Meskpadel 3ª Masculina
252 Andreu Balada - Mesk Padel Antonio Sicilia - Mesk Padel 3ª Masculina
88 Miriam Martinez - Meskpadel Yolanda Gil - Meskpadel 3ª Masculina
36 Dani Carreras - Meskpadel Gerard Gual - Meskpadel 3ª Masculina
71 Emmanuel Cruz - Cub Sport Center Pep Gibert - Cub Sport Center 3ª Masculina
249 José Manuel Subías Zárate - Tpi Ricardo Pulido - Tpi 3ª Masculina
202 Manuel Romero - Tenis Salou H2O Juanfran Márquez - Meskpadeltarragona 3ª Masculina
57 Jose M Delfa Giralte - Top Ten Padel Valls Jonatan Manoteas Martinez - Top Ten Padel Valls 3ª Masculina
56 Pedro Mercado - Pàdel Cambrils Dani Romera - Pàdel Cambrils 3ª Masculina
7 Josep Pi Ciurana - Monterols Pere Rodríguez Ubeda - Monterols 3ª Masculina
208 Jorge Mallor - Meskepadel Toni Caimari - Meskpadel 3ª Masculina
214 Josep Cobo Lopez - Totpadel Jordi Jasans - Totpadel 3ª Masculina
236 Oriol Villar - Totpadel Reus Eduard Moles - Set Cambrils 3ª Masculina
246 Manel Bonnin - Nautiv Jose Agudo - MesKPadel 4ª Masculina
248 Alberto Berasategui - Mesk Padel Paco Paneque - Mesk Padel 4ª Masculina
244 Helder Manuel Rodríguez Ruiz - Meskpadel Toni Iglesias Beneito - Meskpadel 4ª Masculina
141 Samu Arbo - Ploms Manu Pintor - Ploms 4ª Masculina
137 Alan De La Rocha - Monterols Gabriel Bosques - Ninguno 4ª Masculina
148 JOSE ANTONIO LAVADO MARQUEZ - Independiente JOSE MARIA ROSARIO AGUILA - Independiente 4ª Masculina
165 Albert Torrents Fernández - MES K PADEL Rafael Rovira Gibert - MES K PADEL 4ª Masculina
192 ALVARO GALERA GARCIA - PADEL CAMBRILS RAUL CARBO ANGULLO - PADEL CAMBRILS 4ª Masculina
182 Abel Bardina Gil - Tpi Juan Antonio San Miguel Astarriaga - Tpi 4ª Masculina
199 Julian Villarejo - Meskpadel Franc Llambrich - Meskpadel 4ª Masculina
175 Joseba Iparraguirre Euba - --- Sergio Lara Garcia - --- 4ª Masculina
218 Sita Perramon - Meskpadel Carol Ramos - Meskpadel 4ª Masculina
168 Ivan Fuego Moral - Meskpadel Sergi Sanz Martinez - Tot Padel 4ª Masculina
103 Joan Manel Borrull Hernandez - Padel Indor Reus Marc Olsina - Padel Indor Reus 4ª Masculina
224 Eduard Piqué Costa - Cub Sports Raul Viz - Cub Sports 4ª Masculina
213 Oscar URSULA FERNANDEZ - Royal Cristobal INFANTE PEREZ - Royal 4ª Masculina
235 Javier Galván Larraga - Independiente Valentín Rodríguez Núñez - Independiente 4ª Masculina
240 Marcos Antolinos Rocamora - Libre Juanjo García Balaña - Libre 4ª Masculina
186 Jesus Andreu Mateo - Mesk Pádel Jose Emilio Martínez Lagrouh - Mésk Pádel 4ª Masculina
80 Jose Joaquin Gerona Alarcon - Mes K Padel Tarragona Ramon Margalef Catala - Mes K Padel Tarragona 4ª Masculina
24 Òscar Domingo Martínez - Mesk Pàdel Enrique Jimenez Cordero - Mesk Pàdel 4ª Masculina
108 Abel Yebenes - - Daniel Alcaide - - 4ª Masculina
43 David Siendones - Meskpadel Jose Solis - Meskpadel 4ª Masculina
106 Sergi Badia Llaurado - Mask Padel Tarragona Cristian Gil Artega - Mask Padel Tarragona 4ª Masculina
38 Oscar Gonzalez - Meskpadel Esteban Martinez - Meskpadel 4ª Masculina
52 Monik Camara - Meskpadel Txell Gibert - Meskpadel 4ª Masculina
95 DAVID BATALLA CHORNET - GLOBAL PADEL SPORT DAVID BATALLA MARZO - GLOBAL PADEL SPORT 4ª Masculina
92 Robert Rull Medina - Tpi Jonathan Iriguibel Guerrero - Tpi 4ª Masculina
55 Prudenci López Galán - Reus Deportiu Raul Salguero Bernal - Cap 4ª Masculina
59 David Carrillo Sanchez - Meskpadel Jesus Páez Gonzalez - Meskpadel 4ª Masculina
75 Antonio Requena Casado - Tennis Monterols Marc Utches Sanchez - Tennis Monterols 4ª Masculina
20 Miguel Curto Escardo - Global Padel Xavi Garcia Perera - Global Padel 4ª Masculina
11 Mario Rico Porqueras - Mesk Padel Isaac Queralt - MesKPadel 4ª Masculina
121 Robert Julve Pique - No Joel Curtis - No 4ª Masculina
10 Alberto Durá Estradé - Meskpadel Xavier Vilalta Videgain - Meskpadel 4ª Masculina
6 Alberto Miguel Baz Navas - Padel 9 Marcos Yebra Díaz - Padel 9 4ª Masculina
126 Albert Moreno Molina - Ninguno Christian Yuste - Ninguno 4ª Masculina
131 Víctor López Rubio - Padel Cambrils Pablo Leguizamon Rodriguez - Padel Cambrils 4ª Masculina
123 Andros Diez - Ttp Valls Vicenç Puig - Ttp Valls 4ª Masculina
3 Matías Pereira - Catllar Carlos Cid - Catllar 4ª Masculina
136 David Martin Montes - Puigpelat Pol Ribas - Puigpelat 4ª Masculina
132 Joan Graset - Padel Cambrils Joan Llauradó - Monterols 5ª Masculina
60 Manuel Serrano Salas - Meskpadel Josep Cardona - Meskpadel 5ª Masculina
62 ADRIAN RUZ - TOT PADEL JOSE LOZANO - Meskpadeltarragona 5ª Masculina
209 Manel Gil - Meskpadel Javier Adelantado - Meskpadel 5ª Masculina
2 Juan Manuel Mansilla Moyano - Club De Tenis Salou Txema Sans - Club De Tenis Salou 5ª Masculina
69 J.ramon Marquez - Reus Ploms Juan Jesús Almansa Madrigal - Estival Park 5ª Masculina
53 Mireia Azagra - Meskpadel Maria Codina - Meskpadel 5ª Masculina
243 DAVID PEREZ - - Robert Masdéu - - 5ª Masculina
237 Eduardo Trinidad Meneses - Altrad Rodisola Carlos Salavert Gomez - Altrad Rodisola 5ª Masculina
221 Vicente Contreras Blanco - HAPKIDO VILASECA Serafin Martinez Rodriguez - HAPKIDO VILASECA 5ª Masculina
1 Sisco Tierno Benavides - Mesk Padel Victor Manuel Garcia Luque - Mesk Padel 5ª Masculina
226 Carlos Guerrero Jordan - Ninguno Sergio Felix Sánchez - Ninguno 5ª Masculina
39 Jan Matamoros Font - Setcambrils Pol Moles Rivera - Setcambrils 5ª Masculina
42 Xavi Bonilla - Meskpadel David Alcolea - Meskpadel 5ª Masculina
146 José Pedro Martínez Godino - Esencia Costa Dorada Edgar Martínez Romero - Esencia Costa Dorada 5ª Masculina
196 Marta Millán - Padel Cambrils Ester Puntes Torrents - Padel Cambrils 1ª Femenina
63 Maria Freixas Solé - Monterols Graciela Ferre De Rouck - Tenis Tarragona 1ª Femenina
150 Sara Fuentes Brun - No Tengo Laura Casanova Palanca - Reus Monterols 1ª Femenina
32 Anna Martinez - Meskpadel Alba Martinez - Meskpadel 1ª Femenina
210 Teresa Juan Torreja - Global Padel Sandra Garcia Wannack - Plana Deb Berga 2ª Femenina
241 Yolanda Maeso Ruiz - Set Cambrils Eva Jimenez - Set Cambrils 2ª Femenina
239 Maria Garcia Saperas - Padel Puigpelat Mar Figuerola Santiago - Global Padel 2ª Femenina
68 Laura Foix Figuerola - Tenis Tarragona Nekane De La Hormaza Terreros - Tenis Tarragona 2ª Femenina
212 Montse Fornós Samper - Padel Cambrils Gemma Gaya Gómez - Padel Cambrils 2ª Femenina
9 Anna Serrano Luque - Padel Cambrils Michelle Morales Moreno - Padel Cambrils 2ª Femenina
211 Carolina Pellicer - Club Tennis Salou H2O Elsa Adrian - Cub 2ª Femenina
204 Maite Ferrón - Tpi Rocio Castro - Plana D, En Berga 2ª Femenina
216 Maite Caneda - TPI Rocio Castro - Plana D'en Berga 2ª Femenina
76 Pili Vacas Revelles - Spartan Pádel Calafell Encarna Blanco Gazquez - Punto Pádel 2ª Femenina
142 Cristina Rosello - Padelcambrils Carla De Alfonso - Padelcambrils 2ª Femenina
173 Esther Olmo Garcia - Padelnou Damaris Del Castillo Rabanales - Padelnou 2ª Femenina
162 Sandra Medina - Setcambrils Miriam Fueyo - Setcambrils 2ª Femenina
181 Eva García - Libre Florencia Donsati - El Vendrell 2ª Femenina
84 Monica Arasa Fontova - Mas Passamaner Dolors Cabestany - Maspassamaner 2ª Femenina
157 Júlia Martí Barceló - Global Padel Laura Batalla Marzo - Global Padel 2ª Femenina
174 Esther Olmo Garcia - Padelnou Damaris Del Castillo Rabanales - Padelnou 2ª Femenina
153 Nuria Castillo Barcena - TPI Eva Hernández Velilla - TPI 2ª Femenina
116 Isabel Beltrán Gonzalo - Tennis Park Cristina Poole Pascual - Tennis Tarragona 2ª Femenina
119 Sonia Carmona Diaz - Cub Cambrils Amalia Rams Domenech - Meskpadel 3ª Femenina
50 Marta Jimenez - Meskpadel Judith Trave - Meskpadel 3ª Femenina
169 Montse Bretones - Set Cambrils Lorena Cano - Set Cambrils 3ª Femenina
49 Eva Perez - Meskpadel Yolanda Rabassa - Meskpadel 3ª Femenina
46 Andrea Roda - Meskpadel Eli Pujol - Meskpadel 3ª Femenina
166 Ivana Solé Contreras - Monterols Andrea Paris Martinez De La Torre - Monterols 3ª Femenina
104 Elisabet Pujol Cebrian - MES K PADEL Andrea Roda Serra - MES K PADEL 3ª Femenina
107 Anna Marques - Royal Carolina Coloma - Royal 3ª Femenina
229 Toñi Ruiz Ruiz - Total Padel Raquel Del Rey Ballesta - Total Padel 3ª Femenina
115 Judit Fontanillas - Meskpadel Yolanda Llaveria - Meskpadel 3ª Femenina
170 Montse Bretones - Set Cambrils Lorena Cano - Set Cambrils 3ª Femenina
160 Maria Duarte Folha - Independiente Aroa Gertrudix Prieto - Riudoms 3ª Femenina
31 Sabina Van Haaften - Padel El Vendrell Bursa Laura Martinez Climent - Padel Vendrell Bursa 3ª Femenina
79 Merche Domingo - Pàdel Cambrils Bernadetta Lysik - Global 3ª Femenina
194 Laura Pallarès - CUB Sports Centre Laia Raigal - CUB Sports Centre 3ª Femenina
78 GEORGINA TARRAGÓ PRUNERA - MESKPADEL ELENA MARTINEZ DE LA TORRE - Club Tennis Reus Monterols 3ª Femenina
85 Miriam Garcia - Tennis H2O Salou Miriam Gomez - Puigpelat 3ª Femenina
90 Carmen Boada - Monterols Lourdes Berbel García - Monterols 3ª Femenina
83 Puri Gomez Laso - Tpi Ana Martinez Mestre - Tpi 3ª Femenina
72 Anna Munte - Riudoms Raquel Abasolo - Riudoms 3ª Femenina
94 Analia Burgueño - ... Raquel Martínez - ... 3ª Femenina
180 Eva Cabré Masip - TOT PADEL Sònia Mestre Bartra - TOT PADEL 3ª Femenina
73 Luz Marina Jimenez Velo - MESK PADEL Debora Cano Acedo - MESK PADEL 4ª Femenina
158 MARIA MAYENCO - Meskpadel Susana Franganillo - Meskpadel 4ª Femenina
19 Loly Serrano Cantero - Sin Club Ana Maria Espinosa Ortega - H2o 4ª Femenina
193 Laura Valverde - Essentia Padel Tennis Cristina Prats - Essentia Padel Tennis 4ª Femenina
242 Maite Dominguez Izurriaga - TOT PADEL Nuria Barroso Diaz - Tot Padel 4ª Femenina
74 Patricia Odena Mena - Mesk Padel Sabrina Tisera Dos Santos - Mesk Padel 4ª Femenina
245 ESTER RAMOS SANZ - GOLF COSTA DAURADA TARRAGONA SPORTS CENTER ANNA TESOURO RODRIGUEZ - GOLF COSTA DAURADA TARRAGONA SPORTS CENTER 4ª Femenina
129 Marta Garcia Puig - TPI Virginia Quevedo Caballero - Mskpadel 4ª Femenina
130 Tonyi Molné Carballido - Reus Ploms Paola Menceyra Alonso - Reus Ploms 4ª Femenina
139 María Almonacid Borras - Tpi Cristina Bonet Mas - Monterols 4ª Femenina
251 Esther Vallvey Virgili - Meskpadel Xenia Vallvey Albareda - Pádel Puigpelat 4ª Femenina
135 Patricia López Beiro - Meskpadel Maria Domingo Martínez - Meskpadel 4ª Femenina
45 Jessica Perez - Meskpadel Anna Hernandez - Meskpadel 4ª Femenina
110 Berta Escoda Sarda - Riudoms Giseli Luciano Martins - Estival 4ª Femenina
177 Patricia Carmona - Estival Cristina Miret - Essentia Padel Tennis 4ª Femenina
207 Arantxa Moreno Blanco - Meskpadel Carlota Morien Muste - Meskapadel 4ª Femenina
190 Sònia Vives Garcia - Puigpelat Anna Meléndez Aldea - Puigpelat 4ª Femenina
47 Paqui Torrejon - Meskpadel Lourdes Coso - Meskpadel 4ª Femenina
219 Pili Valentin Castillo - Tot Padel Alba Lopez - Tot Padel 4ª Femenina
220 Elena Viudez Mestre - Puigpelat Gemma Queralt Blasi - Puigpelat 4ª Femenina
100 Raquel Gonzalez Urendez - Eurosport ( Estival Park) Mar Farriol Batalla - Eurosport (Estival Park) 4ª Femenina
86 Joana Jiméz Mesas - Monterols Marta Marti Bel - Monterols 4ª Femenina
179 Cori Rubio - Tenis Salou Ángeles Gamero - Estival 4ª Femenina
223 Gemma Queralt Blasi - Puigpelat Elena Viudez Mestre - Puigpelat 4ª Femenina
61 Pili De La Cruz Vazquez - Mesk Padel Sonia Rodon Montserrat - Mesk Padel 4ª Femenina
227 OSCAR GILABERT - Padel Colors PAU GILABERT - Padel Colors 4ª Femenina
203 Mariana Rill Reina - Club Tennis Montbalnc Irene Alfonso Moya - Club Meskpadek 4ª Femenina
109 Carol Coloma Segui - Royal Tarraco Andrea Blanco - Royal Tarraco 5ª Femenina
102 Lourdes García Castellano - Mesk Padel Esther Sagués Muñoz - Mesk Padel 5ª Femenina
33 Natalia Ortiz - Meskpadel Ingrid Castell - Meskpadel 5ª Femenina
25 Judit Garreta Salgado - Meskpadel Ana Carolina Gramajo Decesaris - Mesque Padel 5ª Femenina
99 Ana Artigas Navarro - Meskpadel Teresita Roca - Golf Catllar 5ª Femenina
17 Anna Claramonte Ortiz - Meskpadel Esperanza Velasco Gonzalez - Meskpadel 5ª Femenina